2737
2739
عنوان

کیا بچشون تو بچگی خیلی لجباز سخت بود?

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 25 پست
من حالا امیدم رو ۴ سالکیه پس این رشته سر دراز داره

والا اینکه تا ۶ سالگی همین طور بود یه بار تو مهمونی عید بود خونه مادرم برا همه چایی اوردن این شروع کرد جیغ زدن منم چایی می خوام خودم براش چایی اوردم سرد از رو لجبازی چایی چپ کرد رو فرش که تازه خریده شد بود کیک خامه ای انداخت رو فرش فشار داد من که اینقدر اعصبانی شدم سرش داد کشیدم .اینم شروع کرد جیغ کشیدن تازه مامانش هی نازش می کرد من یه دعوا درست حسابی هم با مامانش کردم .چون زن داداش من متاسفانه اصلا این دختر خوب تربیت نکرده همیشه جلوش کوتاه میاد هر کاری که می کرد این بچه فقط بهش می خدید .

ولی به مرور خوب می شن .البته تربیت مادر خیلی مهمه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قلبش مهربونه خیلی. ولی ظاهر خشن بدی داره😂

خود منه🤣مهم قلبشه این اخلاق طبیعیه بچه باشی خیلی احساسیه اتفاقا

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2728
والا اینکه تا ۶ سالگی همین طور بود یه بار تو مهمونی عید بود خونه مادرم برا همه چایی اوردن این شروع ک ...

من اتفاقا اصلا باهاش نمیخندم خیلی دعواش میکنم ولی کلا انگار یه ورشم نیس خیلی جدی ام 

والا اینکه تا ۶ سالگی همین طور بود یه بار تو مهمونی عید بود خونه مادرم برا همه چایی اوردن این شروع ک ...

نه بخدا به ترتبیت نیست. نمیشه که با بچه هم یکسره دعوا ورد. تو سرش داد کشیدی اونم داد کشیده. تو که بزرگتری کنترل از دست دادی. منم عمه پسرم بعضی وقتها سرش داد میکشه. من ناراحت میشم تقریبا. بزارش به حال خودش وخودم باهاش حرف بزنم بهتره . 

نمیترسی بزرگ بشه مشکل ساز,شه برات?

ببین یکی با حوصله باهاش حرف بزنه. سر به سرش نزاره عصبیش نکن. اتفاقا قلبن مهربونه.نه انشالله بزرگ میشن خوب میشن بچه هست فعلا ۶ سالشه مطمنم خوب میشه چون به مرور داره رو به بهتری میره

خود منه🤣مهم قلبشه این اخلاق طبیعیه بچه باشی خیلی احساسیه اتفاقا

دقیقا حساسی هست . مثلا باید با ارامش باهاش حرف بزنی قانعش کنی. متاسفانه اطرافیان خیلی سر به سرش گذاشتن عصبیش کردن. ولی الان خودم هر که بخاد باهاش بد رفتار کنه خودم جلوشون وایمیستم 

2740
دقیقا حساسی هست . مثلا باید با ارامش باهاش حرف بزنی قانعش کنی. متاسفانه اطرافیان خیلی سر به سرش گذاش ...

خوب کاری میکنی عزیزم مراقبش باشه  😍💜

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌