2733
2734
عنوان

بچه ها به نظرتون کرونا، روی اومدن خواستگار و.. تاثیری گزاشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من قبل کرونا نداشتم آنچنان الانم هم چنان ندارم 

فک کنم با وجود گرونیا مجردا دیگه مجرد بمونن😕

نالاحتم دلم شوهر خوب میخوااااد

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم
دوستان متوجه نشدید سوال استارتر خواستگاری بود، نه ازدواجی که قبلا نامزد شده بودن. بنظر من وقتی دیدا ...

ما تو فك و فاميل وصلت جديد  نداشتيم از كرونا

فقط دو مورد از عقدي ها خيلي خودموني بدون دعوت كسي رفتن خونه خودشون 

2728
دقيقا گروني بيشتر از كرونا تاثير داره الان پسرا چيكار كنن عروسي بگيرن هديه هاي دوران عقد بخرن طلا ...

دقیقا همین که میگی هست اللن ملیارد هاش هم جرات نمیکنن دل به دریا بزنن اصلا من میگم زنش هم دادن و آوردن خونه با این گرونی جطور خرج زندگی بدن کار هم که نیست ازواج دیگه یه مقوله اشرافی میشه بنظرم

از نظرم کرونا تاثیر خوب گذاشته رو ازدواج چون ملت بدور از دغدغه مراسم و دعوت و هزینه های بیخود میتونن برن سر خونه زندگیشون یه امارم گذاشته بودن ک درصدی امار ازدواج تو این مدت افزایش داشته

بیشتر گرونی اثر معکوس گذاشته کمتر کسی توان خرید لوازم ضرری منزل یا طلا یا خونه ماشین داره تا بعد بره پی ازدواج!از طرفی خیلیا بخاطر کرونا درامدشون رو از دست دادن یا کمتر شده

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  
2738
به طور کلی وضعیت اقتصادی بهم ریخته یکم صبر میکنن تا بهتربشه ولی اگه بخاطر کرونا میترسن که خوب کلا ب ...

آره... ما هم عکس نفرستادیم... یه جوریه واقعا... الان اینجا پرسیدم ببینم واقعیه ینی یا بهونه شونه کرونا... یکی شون هم خیلی شرایطش خوب بود. حیف شد 😂

ما تو فك و فاميل وصلت جديد  نداشتيم از كرونا فقط دو مورد از عقدي ها خيلي خودموني بدون دعو ...

ماهم همینطور سه تا عقدکرده داشتیم که بی مراسم رفتن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹