2737
2734
عنوان

شوهرم عشق اولش یه دخترافغانی بودا بیان عکسشو بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3069 بازدید | 140 پست
هنوز برا دانشمند شدم خعلییییی مونده  *وی ۱۳ ساله میباشن._.*

وی از دوران طفولیت دانشمند بوده

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخدا دهنم باز مونده بود گفتم مال گذشته بوده الان من متاهلم شمام همسر ایشونی بخدا من روحمم خبر نداشت ...

وایی چه پرو بوده دهن گشاد خدا خخخخخ  

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
بخدا دهنم باز مونده بود گفتم مال گذشته بوده الان من متاهلم شمام همسر ایشونی بخدا من روحمم خبر نداشت ...

والا چیزی داخل گذشته بوده که نباید گفته بشه 😂 دختره دیوونه بوده 😂

🍁🍁
باآپلودبلدنیسم چجوری بزارم بگو

من خودم بلد نیستم گفتم شاید تو بلدی بزاری

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
وایی چه پرو بوده دهن گشاد خدا خخخخخ    

خیلی فحشای بدی داد بخدا انگار منو از تو کمد پیدا کرده 🤦‍♀️.زورش به شوهرش نرسیده بوده صد البته که درکش کردم ناراحت بوده اما به من چه واقعا

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2740
خیلی فحشای بدی داد بخدا انگار منو از تو کمد پیدا کرده 🤦‍♀️.زورش به شوهرش نرسیده بوده صد البته که در ...

اره درسته ناراحت بوده ولی حق فحش دادن نداشته چقدر بدم از اینجور ادما

من دوست دختر شوهرم براش کتاب هدیه گرفته بود و صفحه اولشو عاشقونه نوشته بود. شوهرم یادش رفته بود اون کتابه رو. یک روز تو کتابخونه شو نکاه می کردم، این کتاب رو برداشتم تا باز کردم اولین صفحه شو دیدم😤🤬 اینجوری شدم..‌  اون ورقشو پاره کردم و کتاب رو گذاشتم سر جآش😊😁

خیلی فحشای بدی داد بخدا انگار منو از تو کمد پیدا کرده 🤦‍♀️.زورش به شوهرش نرسیده بوده صد البته که در ...

عزیزم درسته حق داره ولی چیزیع که تموم شده دیگ این همه جنجال نمیخاد ب پا کنی

🍁🍁

بزن سایت پیکو فایل اونجا اپلود کن بعد ادرسشو اینجا کپی کن

من یه سینگل مامی مستقلم که دارم برا رفاه پسرکوچولوم تلاش میکنم،،لطفا ازپیج نوپام حمایت کنین.ziimo_shop

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕