2733
2739
عنوان

خب دیگه رسیدیم پیاده شین

| مشاهده متن کامل بحث + 1931 بازدید | 337 پست
دزدیده اش برو پسش بگیر 😂

😂 😂 😂 😂 😂 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂 نمی برم    

چلاااااا؟؟؟ 

ب کدامین گناه😢😢😢😢

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      

وای غذام سوخت

لعنت بر این توهم😂😂😂😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
2731
دیوونه های گرامی از فاز توهم خارج بشیم بریم ناهار درست کنیم الان شوهرای پررو میان ناهار میخوان خیلی ...

سفرای بعدی منو یادت نره.وگرنه میمونید تو امپاس

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
@نازنین_سین    

خدایا شکرت طی الارض کردم چه سعادتی 😅😅 ۲ مین دیگه ال ای میام پایین 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
اون موقع ک پز پولتو میدادی باید فکرشو میکردی با اتوبوس من اومدی حرف نباشه

با اتوبوس مارو آوردی؟😐 خوب شد همه راهو خواب بودم 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2738
همین ک آوردمت خداروشکر کن خونه میموندی خوب بود؟☹

نه خب دستت درد نکنه ، پس پول بده میخوام برم بانجی جامپینگ از نوک برج ایفل بعدشم سوکس پارتی 😁

از @جانی_دپ    و @چادیشو   بگیر اینا اسپانسر بودن

😐 جانی دپ مرده؟ یا اسمش مردونس؟

@چادیشو‍ پول بده پوووووللللل میخوام برم فسق و فساد کنم آبروی ایرانی های بدبخت ساکن اینجا رو ببرم بعد بگیرنم دیپورتم کنن منم باز قاچاقی بیام کشف حجاب کنم و بازیگر هالیوود بشم بعدش با لیوناردو بریزم روهم بمب خبری درست کنم آخرم ایدز بگیرم بمیرم 😐😐😐

همه این راهو میرم که با تابوتای قشنگ دفنم کنن

🥴🥴🥴🥴

نه خانومه توهم داره فقط😅😅😅😅😅

آخی طفلی خب یهو توهم نزنه تو مملکت غریب اینجا اسکیزوفرنی بگیره شخصیت یه بدکاره رو ذهنش قبول کنه اونم ایدز بگیره با من کشف حجاب کنه بازیگر بشه 

2706