2737
2739
عنوان

تیروئید پرکار

| مشاهده متن کامل بحث + 8821 بازدید | 39 پست
کارش و بلده عزیزم فوق تخصص غدد هست و کلی تجربه داره  نگران نباش و به همسرت آرامش بده  من ...

اوکی .. توروخدا واسه بچه دار شدنمم دعا کن

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
اوکی .. توروخدا واسه بچه دار شدنمم دعا کن

انشالله خدا بهت همونی که دوست داری بده و حسابی مشغول نی نی تون بشید با همسر ✔️👌

من که امروز گلاب به روتون از تهوع گریه م گرفته 🥺☹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله خدا بهت همونی که دوست داری بده و حسابی مشغول نی نی تون بشید با همسر ✔️👌 من که امروز گلاب ب ...

قدر بدون خیییییییییییلی اگه بدون یچقدر سختی کشیدم واسه ی نی نی ...کاش منم باردار بودم

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2728
خداروشاکرم   انشالله خدا دامن همه منتظران فرزند و سبز کنه ❤️

الهی توم سلامت بدنیا بیاری بغل کنی

قدر بدون خیییییییییییلی اگه بدون یچقدر سختی کشیدم واسه ی نی نی ...کاش منم باردار بودم

دکتر فریمانی هم همدان گویا درمان نازایی انجام میده عزیزم اگر موردی هست مراجعه کنید دوست من رفت چند سال پیش  الان دو تا پسر داره 

دکتر فریمانی هم همدان گویا درمان نازایی انجام میده عزیزم اگر موردی هست مراجعه کنید دوست من رفت چند س ...

اره شنیدم دکتر خوبیه خداخیرت بده

2738

سلام عزیزم.من تازگی متوجه شدم همسرم تروئید پرکار دارن میخواستم بدونم رژیم غذایی داره همسرتون؟؟؟توی نت یه جا نوشته کلم خوبه یه جا بد....

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
0/004 تو ازمایش این عدد رو نوشته

سلام ببخشید تیروئیدشون خوب شد؟ مشکل بلع تو غذا خوردن هم داشتن؟ وزن کم کرده بودن؟ احساس نفس تنگی چطور؟ و اینکه اگه خوب شدن چقدر طول کشید؟ ممنون میشم جواب بدید