2737
2734
فقط زرده ی تخم مرغ محلی یا روغن محلی شب بزن به موهات صبح بشور ببین تو عرض یکماه چی میبینی.اصلا دکتر ...

اتفاقا شنیدم تخم مرغ رو چجوری بزنم ب سرم؟ 

مثل شامپو، کره رو چجوری بزنم

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه آزمایش خونتون سالمه با روغن مالی میتونید موهاتون رو تقویت کنید تو حمام ایستاده موهاتون رو نشور ...

چجوری روغن بزنم ب ریشه ها یا نوک موهام 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2731
کره نه روغن محلی گلم این دیگه معجزه می‌کنه با چشمای خودم دیدم

اها دارم اتفافا، نگفتین چجوری استفاده کنم؟ 

چجوری روغن بزنم ب ریشه ها یا نوک موهام 

از حمام که میاین وقتی هنوز نم داره هم به ریشه ها هم به نوک و ساقه بزنید

موهاتون خشکه یا چرب؟ 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
از حمام که میاین وقتی هنوز نم داره هم به ریشه ها هم به نوک و ساقه بزنید موهاتون خشکه یا چرب؟ 

چرب

اها دارم اتفافا، نگفتین چجوری استفاده کنم؟ 

شبها به اندازه ی گردو بمال به سرت قشنگ سرتو ببند صبح بشور عالی میشه تخم مرغ هم بزنی ریشه شو محکم می‌کنه پرپشت هم می‌کنه اونم طریقه ی استفادش عین این

2738
شبها به اندازه ی گردو بمال به سرت قشنگ سرتو ببند صبح بشور عالی میشه تخم مرغ هم بزنی ریشه شو محکم می‌ ...

ممنونم ازت 

حتما میرم گلم آخه بچه هام پیش کسی نمیمونن، کرونا نا هم ک ادمو بیچاره کرده  عزیزم من  یو د ...

انشالله که مشکلی نیست عزیزم اما خب با دکتر رفتن به نتیجه بهتری میرسی و بهتر راهنمایی میشی

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
چرب

خب اگه چربه و خوشتون نمیاد اول روغن مالی کنید نیم ساعت یکساعت بعد برید حموم بشورین

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی