2733
2739
عنوان

قرص اورژانسی تنسی ۰/۷۵

| مشاهده متن کامل بحث + 6407 بازدید | 61 پست
سلام ملوچک نازار عزیز  خوبی  ی سر ب تاپیکهای قبلت زدم  خیلی خوشحال شدم خداراهزار م ...

سلام فدات شم . ممنونم مرسی خیلی لطف داری . انشااله که هیچوقت ناراحتی و غم نداشته باشی . 🥰🌹🌹🌹🌹 

انشااله تنت سالم باشه و دلت پر از آرامش 😘😘😘😘

یکیشو ۳ ساعت بعد دومیشم ۱۲ ساعت بعد اولی

گلم شما شوهرت خیلی قوی بوده 

به اسفند دود کن 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام فدات شم . ممنونم مرسی خیلی لطف داری . انشااله که هیچوقت ناراحتی و غم نداشته باشی . 🥰🌹🌹🌹🌹&n ...

🌷🌷🌷🌷🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2728
کوفت بگیره اسپرماش اسفند برا چشه😅😅😅 داغون شدم ۶ ساله ۳ تا بچه داریم دیگه بریدیم

۳ تا تو ۶ سال 😂😍😂

آقا دم شوهرت گرم 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

حالا جدا از شوخی فیسش چطور مال من هیکلش مردنه بوکسور اونوقت یخ 

یکی ام سقط شد دیگه روم نشد اونو بگم ۴ تا 😅😅😅  دیگه بعد این زایمانم باید فکر اساسی کنیم . بخ ...

یکیم سقط کردی 

ماشالله هزار ماشالله 

گلم شما شوهرتو ناقص کن 😂😂

2740
خودمم بهش گفتم برو ببر بندازش جلو گربه . 😅😅 خداروشکر بخاطر بچه ها ولی واقعا سخته 

چی سخته 

حاملگی 

یا عملیات 😂😂

حاملگی و بچه داری سخته دیووونه😅😅😅😅

آخ خوبه

پ این خودم اهل عملی 😂😂

بچه ها رو هم ول کن خودشون بزرگ میشن 

کاش خودشون بزرگ میشدن داغون میکنن آدمو بخدا مخصوصا مال من که پشت سرهمن

خر کی خربزه می خوره پا لرزش هم میشنه 😂😂

به اون شبا فک کن 😂😂

2706