2733
2734
عنوان

نامزدم به عکسام بی توجهه

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 22 پست

عزیزم دیگه نفرست فکر میکنم انقدر فرستادی براش عادی شده سعی کن تو هرچیزی تعادل داشته باشی افراط توهرکاری سمه 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
سلام  بله محکم باش بانــــو! هیچ کس یارایِ مقابله با تـــو را ندارد... هیچ چیز نمی تواند ر ...

ان شاءالله موفق باشین ممنون بابت پست های پر انرژیتون❤ 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا تو اگه نانزد منو داشتی برا بدنم بی توجه چی میگی

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

اسی از تاپیکات معلومه خیلی بی سیاستی و روهمه چی حساسی ، سعی کن اولویت اول تو هرکاری خودت باشی و بس.

دوس داشتی تاپیک اخرمو بخون ..

سلام  بله محکم باش بانــــو! هیچ کس یارایِ مقابله با تـــو را ندارد... هیچ چیز نمی تواند ر ...

من فک کردم همون صلاحیه ک خانوما ازش،سو استفاده میکنن😁😁😁😅(البته شوخی بودش هااااا)

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
2740