2737
2739
عنوان

فانتزی تیپ و قیافه و پول همسر آیندتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 88 پست
اخه چن وقت قبلشم گفته بود تو افسردگی داری که شب دیر میخوابی من به خنده و شوخی گرفتم چیزی نگفتم دیگه ...

اینو تقریبا درست گفته ( حالا لحنش رو تایید نمی کنم ) 

من نمی دونم چون دیر می خوابم افسردگی گرفتم یا چون افسردگی گرفتم دیر می خوابم .. یا هیچ کدام عوارض خونه موندن هستش

اینو تقریبا درست گفته ( حالا لحنش رو تایید نمی کنم )  من نمی دونم چون دیر می خوابم افسردگی گرف ...

نه من براش توضیح داده بودم که فکرم درگیر چه موضوعی هست و به اون خاطر خوابم نمیبره اون میگفت ی چیزی هست تو به من نمیگی تو افسردگی داری که شب دیر میخوابی خب به آدم بر میخوره دیگه حرفشو میزنه میگه حالا ی چیزی گفتمممم دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من براش توضیح داده بودم که فکرم درگیر چه موضوعی هست و به اون خاطر خوابم نمیبره اون میگفت ی چیزی ه ...

خیلی بده که ما نمی دونیم چجوری باید با همسرمون رفتار کنیم ( چه زن چه مرد ) فکنم ۲۰ درصد بخاطر آموزش پرورشمون باشه ۸۰درصدش بخاطر تلاش نکردن خودمون 

خیلی بده که ما نمی دونیم چجوری باید با همسرمون رفتار کنیم ( چه زن چه مرد ) فکنم ۲۰ درصد بخاطر آموزش ...

دقیقا همینطوره درصورتی که بخدا من حداقل خودم خیلی تلاش میکنم این تفاوت ها رو متوجه بشم و تا جایی که راه داره درکش کنم یا خیلی وقتا از رفتاراش گذشت میکنم میگم شاید خستس شاید یه مشکلی داره من نمیدونم و اطلاع ندارم بهش گیر ندم درکش کنم و....ولی خب یه وقتایی آدم ظرفیتش پر میشه

2731
دقیقا همینطوره درصورتی که بخدا من حداقل خودم خیلی تلاش میکنم این تفاوت ها رو متوجه بشم و تا جایی که ...

تو هم توی ذهنت انرژی منفی پرورش نده .. مثبت فکر کن .. نکاتی که برات اهمیت داره رو به همسرت بگو .. بگو که اگه رفتارشو درست کنه  احساس خوشبختی می کنی .. 

دقیقا همینطوره درصورتی که بخدا من حداقل خودم خیلی تلاش میکنم این تفاوت ها رو متوجه بشم و تا جایی که ...

من اول فکر می کردم  یه خانم بخاطر نداشتن پول یا تیپ و خیافه شوهرش احساس خوشبختی نمی کنه ولی حالا می بینم ۹۰ درصد بخاطر اخلاقه ( البته نقش پول رو خیلی مهم می دونم چون اکتسابیه و می تونه رفاه بیاره )

تو هم توی ذهنت انرژی منفی پرورش نده .. مثبت فکر کن .. نکاتی که برات اهمیت داره رو به همسرت بگو .. بگ ...

همین دیگه اونوقت میگه من دوس دارم باهام حرف بزنی مشکلاتتو بهم بگی میگم تو وقتی دائم قضاوتم میکنی وقتی همش دنبال عیب و ایرادی ازم من نمیتونم باهات راحت حرف بزنم از طرفی حساسه زود حرف بهش بر میخوره میگم خب من دائم میترسم از طرف تو قصاوت نشم یا حرفمو بد برداشت نکنی یا بهت بر نخوره از طرفی خودشم آدمیه که حرف نمیزنه یه مشکلی که داره همش سکوت میکنه هیچی نمیگه میدونم مردا گاهی به تنهایی نیاز دارن ولی اذیت میشم وقتی مشکلاتشو میریزه تو خودش اصن وقتی من هستم چرا باید اینجوری باشه

من اول فکر می کردم  یه خانم بخاطر نداشتن پول یا تیپ و خیافه شوهرش احساس خوشبختی نمی کنه ولی حال ...

نه واقعا اخلاق خیلی مهمه نمیگم پول مهم نیس اما اخلاق از نطر من اولویت داره نسبت به هر ملاک دیگه ای

2740
همین دیگه اونوقت میگه من دوس دارم باهام حرف بزنی مشکلاتتو بهم بگی میگم تو وقتی دائم قضاوتم میکنی وقت ...

فکنم همه مردا اینجوری باشن .. من خودم که اینجوریم وقتی ناراحتم تو خودم میریزم که کسیو نارحت نکنم تا یه وقت لوس و ظعیف به نظر نیام ( ولی تاحدودی باید تغییرش بدم ) 

بعدشم باز من یه چیز دیگه یاد گرفتم حساس نباشم یا در حدی نباشم که طرفم بترسه هرکاری کنه یا حرفی بزنه ناراحت شم ..

نه واقعا اخلاق خیلی مهمه نمیگم پول مهم نیس اما اخلاق از نطر من اولویت داره نسبت به هر ملاک دیگه ای

ابجی انشالله همسرتون اونجوری که انتظار دارید رفتار کنه زندگیتونم سراسر عشق باشه ببخش پر حرفی کردم 👋

فکنم همه مردا اینجوری باشن .. من خودم که اینجوریم وقتی ناراحتم تو خودم میریزم که کسیو نارحت نکنم یا ...

نه واقعا این اشتباهه از نظر من کی گفته وقتی کسی از مشکلاتش حرف بزنه ضعیفه؟مرد و زن نداره همه نیاز دارن به تخلیه روانی اینو بهش گفتم ببین من درکت میکنم من قصاوتت نمیکنم فک نکن اگه از مشکلاتت بگی من حس میکنم ضعیفی نه من به توانایی های تو ایمان دارم ولی خودتو رها کن باهام حرف بزن سبک بشی اخه بد میگم به نظر شما؟

ابجی انشالله همسرتون اونجوری که انتظار دارید رفتار کنه زندگیتونم سراسر عشق باشه ببخش پر حرفی کردم 👋

خواهش میکنم همچنین شما انشالله کسی که لایقتون هست و باهاش احساس خوشبختی میکنید سر راهتون قرار بگیره

2706