2737
2739

بابا این حلقه لامصب خیلی بده

بخیه بزنید راحتتتت

هم خوشگل تره😂

همم جذب میشه راحتین دیگه

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
لطفا جواب بدین 

من که نمیدونم باید با دکتر مشورت کنی

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهراد چطوره؟ کجاس؟🤔🤣

بسه انقدر این سوالو ازم نپرسید

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2740
ببخشید😘😘

خواهش

خدایا😔😔😔😔 دلم نمیاد  خدایا😔😔😔😔 بیمارستانی ک میخوام زایمان کنم بدوتولد ختنه میکنن&nbs ...

بی حسی میزنن اصلا درد نداره خیلی راحته

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...

مامانای گل برای اینکه استرس دوران بارداریتون کم بشه حتما باید یه سری اطلاعات در زمینه بارداری و بچه داری داشته باشین وگرنه این استرسا بدتر اعصابتونو خورد میکنه برین حتما مطالعه کنین یا کانالا یا پیجای مربوط به این موضوع رو فالو کنین من خودم یه پیجو از قبل باردریم دارم دنبال میکنم خیلی چیزارم برای تربیت پسرم ازش یاد کرفتم چون به زبون خود بچه ها پست میزاره و راهنماییتون میکنهhttps://www.instagram.com/nobaraneha/این ادرس پیجشه یه سر بهش بزنین