2733
2739

من فكر كردم واقعا ميخواد بينمونو خوب كنه 

گفتم چون خيلي اذيتم كرده 

گفت ا پس بدت مياد خوب كرده حقته و رفت خوابيد

مريضه بخدا از كل خانوادش متنفرم حتي از خودش

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا همچین فکری کردی خب کاملا مشخصه که می‌خواست بزاره تو دهنت... باید میگفتی کی گفته اینو ما عاشق همدیگه ایم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
چه بی منطق

هميشه بي دليل پشت مادرشو گرفته از دست مادرش خون گريه كردم مياد دورم ميگه چته چرا گريه ميكني ميگم مادرت اين كارو كرد ميگه خوبت كرد حقته ميزاره ميره 

يعني هيچوقت نشده باهام حرف بزنه بگه نه منظورش ابن نبوده يا ولش كن هيچوقت هميشه بدون پرسيدن علت گفته حقته

وای یه دستی زد که 😐

مردا کلا یه وقتایی اصلا فازشون مشخص نیس خودتو اذیت نکن💚

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏

یه دستی زده ببینه بدت میاد یا نه😐  منم نمیتونم مخفی کنم حسم رو وقتی کسی اذیتم میکنه، اینا انتظار دارن اذیت کنن اما آدم متنفر نشه و خوب بمونه 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
چرا همچین فکری کردی خب کاملا مشخصه که می‌خواست بزاره تو دهنت... باید میگفتی کی گفته اینو ما عاشق همد ...

اخه ميدونه نصف مشكلاتمن از مادرشه مثلا يه حرفي و دروغ ميزاره دهن من به شوهرم ميگه زنت پشت سرت اينو گفته ميدونه كه دوسش ندارم😕

2706