2737
2734
حالا از دکترت راضی بودی؟

دکتر خوبی بود ولی بچه مث اینکه سرش تو لگنم گیر کرده بود...اخرش دقیق متوجه نشدم برا چی سزارین شدم.....از متخصصم هم نپرسیدم....باز خدارو شکر بجا اوجا ...شیکمم پاره شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا برات حفظش کنه عزیزم إن شاء... خوشبختیشو ببینی

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

منم بردن طبیعی، زور زدم و .. نشد اما دکترم تا اومد زدم زسر گریه ک میترسم ببرم سزارین.‌ سریع گفت ببریدش .. ماما تا اومد اعتراض کنه.. دکتر گفت حال بد مادرو ببین ، ببرش.. من بیمارستان اقبال تهران زایمان کردم

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
عزیز تو کدوم تاپیک ؟

اینجا کلیک کن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2740

عزیزم تو که هم درد طبیعی کشیدی هم سز میشه بگی کدوم بهتره .من سر شدم ولی دوست دارم دومیو طبیعی بیارم

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و حاجت رواییم صلوات بفرستید😘😘😘
مرسی عزززززززیزم😘

خواهش میکنم گلم