2737
2739
عنوان

حرف خیلیییی عجیب نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 33 پست
برای تو باز طبیعیه تا حدودی تو این مرحله ولی خب ما عقدیم من دانشجوی ترم 2 حقوقم روزی دههه بار زنگ می ...

وای خدااا الاهییی 😂😍😍😍 

دوست داره در یه سطح باشید از نظر تحصیلی.. خوبه که انقدر اهمیت میده 

منم تا لیسانس خوندم 

گیر داده میگه بخون واسه فوق.. اونم دانشگاه دولتی 

خبر نداره من حوصله ی خوندن واسه ارشد رو ندااارم 😂😂😂 

آخی الهی .. اگه بگن بخون ما میگیم گیر میدن.. اگه بگن نخون میگیم میخوان محدود کنن.. گناه دارن آقایون 😂

تو بهشتی از جهنم بسآز ..
وای خدااا الاهییی 😂😍😍😍  دوست داره در یه سطح باشید از نظر تحصیلی.. خوبه که انقدر اهمیت میده ...

😂😂😂😂 عزیزم حرفت کاملا درسته ولی خب همسر من واقعا عجیبه خب میگم من مالی جانیه همایتت میکنم آزمون وکالت قبول شو من خیلییی خوشحال گفتم یعنی واسم دفتر وکالتم میگیری گفت نه برای چی کار کنی اذیت میشی البته بازم هر طور خودت دوست داری گفتم پس واسه چی درس بخونم میگه واسه معلومات خودت😐😐😐

آخه کی برای معلومات در حد قبولی وکالت میخونه😂😂😂😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂 عزیزم حرفت کاملا درسته ولی خب همسر من واقعا عجیبه خب میگم من مالی جانیه همایتت میکنم آزمون ...

وای غش کردم از خندهههه 😂😂😂😂😂😂😂

میدونی چه حسی اومد سراغم؟ 

که از ایناست که کیف میکنه جلوی دیگران بگه خانومم داره درس میخونه و پز بده با مدرکت 

ولی دلش نمیخواد بری سرکار 

وای خیلی بلا و خوبه 😂😂😂💜 خوشبخت بشید الاهی 

تو بهشتی از جهنم بسآز ..
وای غش کردم از خندهههه 😂😂😂😂😂😂😂 میدونی چه حسی اومد سراغم؟  که از ایناست که کیف میکنه جل ...

بخدااا حرص خوردن خودمم تبدیل به خنده شد😂😂😂

قربونت بشم عزیزم ممنون انش الله شما هم خوشبخت باشید همیشه عشقتون پایدار😘😘

2728