2737
2734
عنوان

چرا بیدارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دارم برای کارهای فردا، پروژه ام رو انجام میدم دلم میخواد بخوابم، ولی فردا سه تا جلسه کاری پشت هم دارم، همه کارهای یک ماه را هم باید تحویل بدم 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
خاموشی ولی میخام بازم بگیرمت😂 ادامه اهنگه🙄😂

دلم میخواد بگم دوستم داری بازم بگی بله

بازی ببینمت😂😂

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
2740
کجا؟؟

کل بدن

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5468953/سیر-گذاشتم-تو-واژنم-اما-تو-دهنم-بویی-حس-نکردم-نگرا ...

جلل خالق😐😂

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
کل بدن

ضد حساسیت بخور

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
من دلم گرفته.صابخونم جوابمون کرده خواب ب چشام ازغصه نمیا

دقیقا همچین اتفاقی برامنم افتاده از ته دلم درکت میکنم💔 امیدتو ازدست نده یه جای دیگه با قیمت مناسب دنبال خونه باش غصه نخور خدابزرگه❤💋

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️
چرا

نمیدونم حاملن که بدنم دونه خیلی زیاد زده

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده