2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی شد که دیگه یکبار بیشتر کتکت نزد؟

خیانت از جفتش بدتره

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین

هر دو

اصلا نمیشه بد و بدتر بینشون انتخاب کرد

البته کسی که معتاده اختیاری نداره ممکنه هزار تا رفتار ناشایست بخاطر اعتیادش داشته باشه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2740
 با احترام... خیلی از شما بدم میاد احساس میکنم فکر میکنید خیلی عقل کل هستید و اکثرا جواب های ب ...

سلام دوست عزيزم❤️

نميدونم در زندگي چقدر سختي متحمل شديد و چقدر عذاب كشيديد كه باعث شده اين حجم نفرت و عقده در شما ب وجود بياد☺️اي كاش ميتونستم جوري آرامش رو ب قلب شما برگردونم تا بيخودي يقه ديگران رو نگيريد 

من حتي با شما تابحال همكلام هم نشدم و اسيبي به شما نزدم و شما بي دليل به بنده توهين ميكنيد☺️🌹به يه روانپزشك مراجعه كنيد