2737
2734
عنوان

فردا بعد از سه ماه میخوام برگردم خونه خودمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1953 بازدید | 120 پست
چه جالب چه دلیل مسخره ای خونه زندگیتو ول کنی بگی تنها بودم

دلیلم شاید از نظر شما مسخره باشه اما برای منی که تو ی خانواده شاد و پر جمعیت بزرگ شدم تنهایی خیلی سخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی ماهم همینه ..بحث میکنیم ادامه میدیم..زرتی میگید طلاق..آدم ضعیف میگه طلاق واسه زندگیت تلاش کن مگه خونه پدرت چ سرگرمی داری که توخونه نداری..مرد سه ماه بدون زن بمونه والا خوبه خیانت نکرده

2728
فک کردی شوهرای ما همش نشستن پیش ما همش بوسمون میکنن میوه پوست میکنن واقعا انتظار نداشته باش زبونم ل ...

اگه بگم برام مهم نیست باور میکنی...فقط به من کار نداشته باشه هرکاری دوست داره بکنه

2738
اینجوری نمیشه ک اخه وقتی ازدواج میکنی مسئولیت قبول کردی باید با تمام سختیاش کنار بیای نمیشه ک چون حو ...

به خدا خسته شدم از بس تو خونه خودم مثل هویج باهام رفتار شده

مجبورم برگردم...ممنونم از ارزوی قشنگت 😘

ببین تلقین نکن مثل زنای ک میخوان بگن ما تو خونه شوهر تو قفسیم اینجوری نگو اول کاری 

۴ماه خانوادمو ی ماه کرونا گرفتم بعدش بچم گرف بعدش شوهرم از خونه بیرون نرفتم

صبح تا شب تنهام 

ی بچه دارم ک اشکمو در میاره منم باید برم خونه پدرم بشینم

در ضمن شوهر من باید از همه اخبار اطلاع داشته باشه وقتی میاد میره تو گوشی بعدش میخوابه

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
شوهر من میره سر کار ۷تا ۸شب اخر ماه ک همیشه کم میاریم خلاصه اینکه من تو غربت الان ۴ماه مادرمو ندیدم ...

شوهر من خیلی زود بیاد خونه ۱۱ شب هست منم باید تنها باشم...اما خدارو شکر خانواده ام نزدیکم هستند

اگه بگم برام مهم نیست باور میکنی...فقط به من کار نداشته باشه هرکاری دوست داره بکنه

تو ک میگی سرش تو گوشی

وقتی شوهرت خونه نیست با بچت ماسک بزن برو ی نونی چیزی بخر بیا خونه هم دلت باز میشه هم کسی کاری ب کارت نداره خریدارو خودت انجام بده 

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2706