2737
2739

بعچه ها یه سوال پیجتم که باز باشه بقیه کجا میبینن تو چی داری که فالوورت شن؟یعنی کجا اصلا تورو میبینن؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
بعچه ها یه سوال پیجتم که باز باشه بقیه کجا میبینن تو چی داری که فالوورت شن؟یعنی کجا اصلا تورو میبینن ...

یا باید تبلیغ کنی

یا بری زیر پست بقیه کامنت بزاری

زیاد ک ببیننت میری اکسپلور همه میبینن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلاگر میخوای بشی درمورد یه چیز خوب وخداپسندانه مطلب بذار نه هرمزخرفی که عمر مردم تلف بشه.بعضی های اش ...

احیانا اشتباه ریپ نکردین؟؟من نمیخام بلاگربشما اسی میخاد بشه گ بااین طرز بیان مینویسین؟!!!😒🙄

من خودم بیشتراز۱۰تابلاگربالای ۵۰kدارم ک ازطریق داستان زندگیشون معروف شدن..البته بیشترشون روزمرگی هستن ک اسی اینو نمیخاد

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2731
عجله نداشته باش بعدم توی پیجش انرژی مثبت منتقل کن چندتا عضو داری الان؟ چ مدته؟

۲۸۰۰ تا

البته پیجم قبلا فروش لباس بود

الان دو سه روزه دکلمه گذاشتم

@zendegi_ye_zibaa

اینم پیج بافتنیم @baftani_tooska

2740