2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سر همين اينستامو پاك كردم همش پز بود و وقت تلف كني

مهدي جان بيا كه با آمدنت دنيا گلستاني ميشود باور نكردني ..... امام زمان آوردني است ...ما بايد به آن درجه از بلوغ برسيم كه آمادگي حضور امام را در بين خودمان داشته باشيم.....برخي نشسته اند كه بعد از آمدنش حركتي كنند..... عمده حركت قبل از آمدن حضرت صورت ميگيرد... براي فرج امام زمان صلوات بفرستيم

خواهر شوهر من عکس از نت برا تولد شوهرش گذاشته بود وخاک برسر با چشم ضعیفش ندیده بود بجای مهربانم نوشته مهرانم😂😂😂😂من بهش گفتم وگفت نوشته مهربانم دقت کرد عکس رو حذف کرد دیگه دوساله بهم محل نمیذاره😂😂😂😂

شوهره میبینه ذوق مرگ میشه  احساس اقتدار میکنه باز میره کادو میخره براش. سیاسته خواهرم.  

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
دوست من کارت هدیه هاشوگذاشته پروفایل تلگرامش😁😁😁

😳😳😳😳😳

مهدي جان بيا كه با آمدنت دنيا گلستاني ميشود باور نكردني ..... امام زمان آوردني است ...ما بايد به آن درجه از بلوغ برسيم كه آمادگي حضور امام را در بين خودمان داشته باشيم.....برخي نشسته اند كه بعد از آمدنش حركتي كنند..... عمده حركت قبل از آمدن حضرت صورت ميگيرد... براي فرج امام زمان صلوات بفرستيم
2740

واااای ی دانش اموز مامانم داری 

خیییییلی کم داره .اسکله کلا😂😂😂

ینی باباش ی مسواکم براش میخره استوری میکنه 

مرسی باباجونم دورت بگردم خوبه ک من تورو دارم 

انگار باباهای ما صبح تا شب اسیری و گشنگی بهمون میدن😐😐😐😐🤨

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

دوستم تو اینستا پست میذاشت و همسرش یه کامنتای بی نهاااایت رمانتیک و عاشقانه میذاشت آدم میرفت فضا اصلا.

یه بار,بهش گفتم به شوهرت اصلا نمیخوره,اینقدر رمانتیک باشه .زد زیر خنده و گفت بابا خودم با گوشی شوهرم کامنت میذارم و قربون صدقه ی خودم میرم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عُقده س دیگه ،اونایی که کمبود دارن و دلخوش نیستن همه زندگیشون رو مثل یه شو میکنن تا بقیه فکررر کنن خوشبختن.من متنفرم از شخصیت این دسته 

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

میخوان همه بفهمن هممممممهههههه  دلشون اینجوری خوش میشه دیگه 😁

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤