2733
2734
عنوان

بیاید توروووووخدا😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 28 پست
دکتر عادی😑 واقعا چطور اعتماد میکنید

خدایی؟

یا میخای امید بدی بهم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

اون 800 رو لازم نداری بده من 😐

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یادمه هر موقعه عطاری قبلا ها میربتم یه مشکل کوجک داشتم مثلا ده هزار تومن میشد انقدر سوال میپرسید و نسخه میچید و اینا و دو ساعت معطلم میکرد ک میدیدم به جای ده هزار تومن پنصد هزار تومن چی خریدم😂😂😂😂

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏
2728
خدایی؟ یا میخای امید بدی بهم

آره بابا پاشو برو ی دکتر درست حسابی😐

این میخواد فقط پکاشو بفروشه 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

برو پزشک متخصص...اینها شگردشونه حسابی طرفو میترسون بعد داروهای اشغالشونه دولا پهنا مندازن به خلق الله...خیلیهاشون حتی برای اینکه خودشونو موجه جلوه بدن حق ویزیت هم نمی گیرن

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم
من یادمه هر موقعه عطاری قبلا ها میربتم یه مشکل کوجک داشتم مثلا ده هزار تومن میشد انقدر سوال میپرسید ...

شوهرم میگه دیگه نمیزارم بری عطاری ادویه بگیری . هر وقت برم یه عالمه چیز میز دیگه هم نیگیرم 😐

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2738
برو دکتر عزیزم..طب سنتی ب ۹۰درصد مردم همینارو میگه بخدا

دارم سکته میکنم فقد😭😭

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
قابل اعتماد نیست طب سنتی صد در صد باید از رو به رو معاینه بشید چجوری واتساپی نسخه داده

از روی زبان

دارم سکته میکنم فقد😭😭

طب سنتی بت گفته احتمال ام اس داری؟؟؟؟

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
طب سنتی بت گفته احتمال ام اس داری؟؟؟؟

اره عگس زبونمو فرستادم براش

بقول اون دوستمون ویزتم نگرفت

اره عگس زبونمو فرستادم براش بقول اون دوستمون ویزتم نگرفت

عزیزدلم..من رفتم ی طب سنتی ازچشمم گفت عفونت داری..رفتم دکتر زنان بامعاینه گفت اصلن عفونت نداری..این تجربه خودم

ادماییم ک علائم ام اس میگیرنم باهزار ام آر آی وفلان مشخص میشه..تازه خیلیاشون مشخص میشه اشتباه بوده..از روی زبان چی مشخصه گلم اخه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊