2733
2739

ما خودمون پاییز بود🚶🚶‍♀️ رفتیم بین یه عالمه درخت گردو که براشون زرد شده بود ریخته بود زمین اونجا از ته قلبم ارامش داشتم   🤗🤗

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چله گاه سپیدان الان خیلی باحاله 😍

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
اندازه سنم میخوام برم جنگل ابرها نشده برم خدا قسمت کنه برم 

کجاست

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

قشنگ ترین جاها جنوب کشوره 

خیلی دره ها کوه ها ساحل ها و... داره

که خیلی قشنگ.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
2738

بنظرم بندرعباس عالی بود واقعا واقعا 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
قشنگ ترین جاها جنوب کشوره  خیلی دره ها کوه ها ساحل ها و... داره که خیلی قشنگ.

ببخشین کدوم استان رو میگین.................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

کوهرنگ 

چهار محال بختیاری 

شخصی جهنم را اینگونه برایم توصیف کرد:در اخرین روز زندگیت روی زمین؛آن شخص که از خودت ساخته ایی،شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد....

بهترین سفر عمرم کاشان بود.......محشر بود ..‌. هتل ما خونه نقلی بودش وای که هوا نه گرم بود نه سرد هر روزم بارون نم ریزی میومد که آدم حال میکرد همه چیز اون سفر بینظیر بود....ای کاش کرونا تموم بشه بتونیم بازم بریم سفر

قلعه رود خان  عالی بود  خیلی باحال بود!!

من رفتم تا خود قلعه حتی بالای خود قلعه ها 

عالیه یعنی فقط موندم چطور اونجا رو تو اون بلندی ساختن داستانشم جالب بوده و کشف کردن اون منطقه

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
2706