2737
2734
عنوان

بچه ها یه سوال؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سرکارمون گذاشتی ما درایران بعداز انقلاب از اقایون کسی پزشکی نده اندحالا اگر خارج از کشورمدرک گرفته ب ...

فکر کنم باشنا اخه یکی از اشناهامون زایمان کرده بود من یه روز پیشش موندم چون سزارینی بود تخت بغلیش یه خانومه بود بنده خدا مردا میومدن معاینش میکردن میخواست طبیعی بیاره..دانشجو بودن انگار..البته بیمارستان دولتی بود

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
خاله دوستم که پیش یه مرد زایمان کرد دیگه نمیدونم🤦🏼‍♀️

اره در شهر ما هم چند تا متخصص زایمان مرد داریم که از قبل از انقلاب هستن والان نزدیک 70به بالا سن دارند واتفاقا خیلی مراجعه کننده دارند.

2740
فکر کنم باشنا اخه یکی از اشناهامون زایمان کرده بود من یه روز پیشش موندم چون سزارینی بود تخت بغلیش یه ...

نه عزیزم متخصص زنان وزایمان مرد نداریم این ها که در بیمارستان هستن انترها هستن یا دانشجویان پزشکی اقا که برای اموزش میان وقتی به مناطق دوردست یا روستاها می رونداگر دسترسی به پزشک زنان یا پزشک خانم نبودوخانمی درد زایمان گرفت این پزشکان اقا در زایمان به ان ها کمک می کنن.