2737
2739
عنوان

شوهراتونو چند میفروشین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 91 پست

خونه و ماشین هم داره دیگه چی میخوایید همه چی تمومه   

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه و ماشین هم داره دیگه چی میخوایید همه چی تمومه    

یکی پست کن..............................این ور کشور.........................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
 تو دست و بالت چی خوب چی داری.............................

همه چی دارم دکتر مهندس .... بگو چی میخوای برات سوا کنم   

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
2731
پس چجوری پولداری🙃

الکی پولدارم

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
شوهر من که خیانتکار هست😂 بی پولم هست بخاطر این مفت میبخشمش

ان شاء الله که زندگیتون روز به روز بهترو بهتر بشه 

ولی واقعا با همین وجودم ناراحت نمیشه با یکی دیگه همین حالا ببینیش؟؟ 

یکی پست کن..............................این ور کشور.........................

پول پستش جدا حساب میشه هاااا .... خو باشه...چشامو میبندم دستمو میکنم تو گونی ببینم شانست چی در میاد

2740
همه چی دارم دکتر مهندس .... بگو چی میخوای برات سوا کنم    

کدومش خوبه .............................حالا مهندس باشه بهتره.......................فابریک هم باشه..........................حالا با تیپاکس ارسال کن بیاد.....................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
کدومش خوبه .............................حالا مهندس باشه بهتره.......................فابریک هم باشه.. ...

یه مهندس آفتاب مهتاب ندیده صفر آب بندی نشده با مشمای شرکتی برات پست میکنم پس هم نمیگیرمش هاااا فقط کچله...

انشالا پیر شین

کدومش خوبه .............................حالا مهندس باشه بهتره.......................فابریک هم باشه.. ...

هلوشو بدم چاقسو بدم لاغرشوبدم کچلشو بدم  کودومو بدم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
   یه مهندس آفتاب مهتاب ندیده صفر آب بندی نشده با مشمای شرکتی برات پست میکنم پس هم نمی ...

حالم بهم خورد....................................وایییییییییییییییی.................................همه جنسات برا خودت.................................

هلوشو بدم چاقسو بدم لاغرشوبدم کچلشو بدم  کودومو بدم

دمت گرم............................ وای چقدر خندیدم......................دلم درد گرفت.............................

حالم بهم خورد....................................وایییییییییییییییی................................. ...

وا چرااااا بنده خدا مهندس بود

وا چرااااا بنده خدا مهندس بود

من کچل نمیخوام........................... حالا بزار فکر کنم.....................بعدا اطلاع میدم..........................  

2706