2733
2739

گذاشی بلایک

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!

من یه دختر تنها بودم تویه خانواده معمولی متولد شدم تا اواخر دبیرستان همش سرم تودرس و کتاب بود حقیقتا خیلی مسائلی که دوستام سمتشون میرفتن اصلا نمیدونستم چیه،خلاصه دبیرستان تموم شد رفتیم کنکور دادمو دانشگاه قبول شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه فکر می کنم که وقتی از عمد دوس دختر قبلی شوهر بیاد سمتتت واسه اینکه شوهر قبلا با زندگی اون دختر بازی کرده حالا یا ابروشو برده یا داخل اب نمک خوابوندش یا........خلاصه یه گندی به زندگی دختر زده که حالا  اونم اومده انتقام بگیره

نمی دونم چرا به دختر حق میدم   

2731

وقتی دانشگاه رفتم خیلی سختی کشیدم فهمیدم چقد بدبخت و تنهام،همونجا بود که میخاستم درس و ول کنم بیام خونه،وقتی هم اتاقیام و دوستامو میدیدم میفهمیدم خیلی بدبختم،گاهی شاید دلم میخاست جای اونا باشم،تا ۳سال اول نمیگم باکسی اشنا نشدم، اشنا میشدیم اما همش یه هفته نمیکشید میدیدم من روحیه ای دوستی ها رو ندارم و رها کردم این مسائل رو، دیگه فقط میرفتم دانشگاه و میومدم تا اینکه اتفاقی تواینستاگرام با یکی چت میکردم گاهی درحد حرف عادی و سلام احوال پرسی

2738

لطفا لطفا منم لایک کنید

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘

خب کم کم تواینستا باهاش چت کردم اوایل گفتم اینم کات میشه اینم درحد عادی و الکیه،اما زمان گذشت و بیشتر چت کردیم یطوری اومد جلو که حس کردم واقعا عاشقم هست و دوسم داره حتی اسم بچه رو هم انتخاب کرده بودیم خلاصه گذشت و از دانشگاه اومدم خونه و اولین قرارمون رو گزاشتم و توهمین روزا بود که همو در۱٠ مین دیدیم، اصلا باورتون نمیشه خیلی کارا میکرد دلمو بدست بیاره خلاصه من عاشقش شدم اولین عشقم شد و اولین دوست دارما رو باهاش تجربه کردم زمان گذشت تا فهمیدم قبلا یه دختری توزندگیش بوده که عشقشون خیلی عمیق بوده میگفت که تموم شده دیگه و بهش فکر نمیکنه،اما بعد دوما اینطوری ما مشکلاتمون شروع شد باهام سرد شده بود همش دعوا و گیر دادن رو مسائل الکی،من ایقد عاشق بودم که باهمه چیزش کنار میومدم میگف فلان جا نرو نمیرفتم هرچی میگفت گوش میدادم بوده وقتایی که تا یک ماه قهر بودیم میومد سمتم اشتی میکردیم،خلاصه خیلی گذشت با قهر و آشتی،

2706