2737
2734
اره عزیرم بزار بگم به همسرتون بگین که بدن پودر کیک بگن میدن فقط طعمش رو بگین شکلاتی یا نسکافه ای یا ...

دستت درد نکنه عزیز دلم خیلی لطف کردی یه دنیا ممنونم از راهنماییت

دوستم من فر ندارم توستر دارم.

تو قابلمه میشه؟؟؟؟

ببخشید تو رو خدا زیاد سوال میپرسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید من تا حالا درست نکردم  عزیزم من الان به همسرم بگم بره از مغازه پودر آماده کیک بخره ؟؟؟ ...

عزیزم طبق دستور روش درست کن ی کاغذ رو دو طرفش رو روغنی کن بذار ته قابلمه مواد کیک رو بریز داخل قابلمه رو شعله پخش کن بذار مث برنج ک دم می ذاری.  اولش یکم زیاد قابلمه ک گرم شد کم کن . دمی هم بذار روش. 

صلوات  
2731
خوش به حالتون من از کرونا خیلی میترسم خانوادمم همین طور واسه همین راضی نمیشیم چیزایی مثل کیک که نمیش ...

عزیزم از راه تنفس با کسی که کرونایی هس کرونا میگیری..پس برنج و رب و روغن و.....نمیشه استفاده کرد

2740
فر ندارم عزیزم توستر دارم 

رو اجاق گاز داخل قابلمه یا ماهیتابه رژیمی بپز خوب میشه 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2706