2733
2739
عنوان

رقص

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 36 پست
و.اااایی یا علی 😂😂😂😂😂من حاضرم اصلا اهنگ پخش نشه همه افسردگی بگیرن تو عروسی ولی من نرم برقصم🤗😂

تنها اصلا ولی شلوغ باشه خوبه از یه جا نشستن بهتره... حداقل پشت سرت حرف نمیزنن😐

حالا من یه بهونه خوبم دارم چون جلو دوربین نمیرقصم هر جا دارن فیلم میگیرن میشینم هیج کسم کارم نداره😊☺️

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یک عدد کمر بی استعدادم😂😂

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
2731
منم  وقتی شروع میکنم یهو خلافی میرم کلا حرکات بدنیم خوب نیس  ورزشمم مشکل داشت تو مدرسه ...

برای ورزش مدرسه که آدم بهترینم باشه پاره میشه نمره بگیره والا 

❤️❤️❤️مامانا عشقن🥳
دلم مهمونی و رقصِ بدون کرونا خواست    

من حاضرم حرکات موزون با آهنگ رو انجام بدم ولی حداقل یه مجلسی چیزی باشه 

عن تو سر کرونا 😂😂😂😂

❤️❤️❤️مامانا عشقن🥳
2738
منم بلد نیستم بخاطر سخت گیری مادرم ...واقعا لازمه خانم بلد باشه نه برای دیگران برای همسرش 

مرن این حرفو خواهرم😂😂😂حالا به خواستگارام  بکم بلد نیستم برقصم که ردم نمیکنن 😂شوهر رقص میخواد چیکار🤗

❤️❤️❤️مامانا عشقن🥳
من تو عروسیا خیلی خوب نمیرقصم چون روم نمیشه ولی تو خونه با دخترم قشنگ میرقصم،دانشجو ک بودم دوستام می ...

خدا حفظش کنه دخترتون رو ❤️اگه خارج بودیم رقص خارجی بلد بودیم 

خداییش رقص ایرانی سخته🙄

❤️❤️❤️مامانا عشقن🥳