2737
2734

قبلنا خیلی اعتماد به نفس داشتم حتی در حدی که یه مدت به سرم زده بود برم مدل عکاسی بشم😅 البته تعریفا و خربزه هایی که دوستای صمیمیم میدادن زیر بغلم بی تاثیر نبود😅 ولی از وقتی کرونا اومده نشستم تو خونه همش احساسای بد نسبت به خودم دارم☹ مخصوصا که قبل کرونا باز یه چن تا پیشنهاد داشتم ولی بعد از اون هیچی... اصن هیچییییی😭😭😭😭 همش میگم یعنی من انقد زشتم که هیچکس نمیاد طرفم یه مدته؟؟😭😭😭😭😭

والا بخاطر کرونا هیشکی نمیاد طرفت:|

ولی بدون شوخی دوستم همش مثبتتتتتتتت اندیش باش رفتنی جلو اینه بگو امروز چقدر خوشگل شدم چقدر زیبا شدم و همش نفوس هاس های خب بزن

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها من دانشجوی پزشکی ام ولی دیشب یکی از دانشجوهای لیسانس خیلی با اعتماد به نفس اومد پیشنهاد داد، اصن سقف آرزوهام ریخت رو سرم، نه این که لیسانس بد باشه یا پایین باشه ها نه، فقط این اعتماد به نفسش که مطمئن بود قبول میکنم داغونم کرد😢😭😭😭یعنی اون ملاک هایی که برا ازدواج همیشه تو سرم داشتم از دیشب نابود شده همش میگم دختر این همه مدت تو رویا بودی وقتشه دیگه بیدار شی☹☹☹☹

2738
بابا من انقدر احساس خوبی دارم که مردا نمیان سمتم چون احساس میکنم و مطمئن ام اونا اصلاً  به خودش ...

چقد خوبه که اینجوری مثبت اندیشی عزیز دلم، کاش منم بتونم دوباره اعتماد به نفس از دست رفتمو برگردونم💔💔

کدوم علوم پزشکی هستی؟ 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
بچه ها من دانشجوی پزشکی ام ولی دیشب یکی از دانشجوهای لیسانس خیلی با اعتماد به نفس اومد پیشنهاد داد، ...

من دکتر میشناسم ک شوهرش قصابه شوهره بااینکه قصابه ولی پولدار ..این حرفا ک نیس

مشاور تحصیل هستم
2706