2733
2734
خدا نکنه ددوم😔 زعید 98 دام نیدومه  گئومم خو ایچو نی 15 ساله رهده فرنگ  قرار  &nbs ...

انشالله کرونا ایره 

ایرتری بری تیش

ایترن بیون تیت💛

اشکال تایپی داشتم ببخشی لر نیستم ولی بلدم یکم😄

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که هنوز مجردم گلی اما قرنطینو داره اعصابوم خرد می‌کنه دیگه 

عزیزوم منم همیطو 

بوخودا بری قلات سیریی برنج و سالاد شیرازی بزنی تی رگ و بیوی

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒
سلام بره بورم نه چه خوشی ددم؟؟؟  از کله بیجیشکی همیطو از اینجو میدوم اونجو اَ خَسی  جون ن ...

میشه خط اخرو ترجمه کنی؟☺

شیرازیه؟

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2728

دوستان هر زبان و گویشی که دارین به بچه هاتون یاد بدین

برای من که خیلی لذت بخشه شنیدن لهجه ها و گویش های مختلف مخصوصا تو مسافرت که اهالی هرشهر با زبان و لهجه خودشون صحبت میکنن

همه مون باید تلاش کنیم تا زبان و اصالتمون رو مثل یه گنج نگه داریم نذاریم از بین بره

🌷🌷🌷 منم بختیاری ام  💖💖

😙💙

2740
میشه خط اخرو ترجمه کنی؟☺ شیرازیه؟

یعنی  سرمای همراه با سوز اومده منم از  زمستون بدم میاد 😅

اره شیرازیه

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒
چه بگم ددم؟ کاکامن 😂😂 همیجا افتیدن منم با مث چه هی برم بیام  عینننن جونمم داره وِزه میده&nb ...

هااااا کاکاتن؟ 

خو عب نداره خو، یه لقتی تو کُم هر کدومشون بزن پاشن کمکت کار کنن

(خودتون خشن برخورد میکنید) 

اگر یه دختر با مانتوی بلند که نوک دماغش سرخ شده و موهاش از زیر روسریش زده بیرون ولی با سرتقی با دوستاش بستنی میخوره و میخنده و بلند بلند حرف میزنه و سلفی میگیره دیدین بهش چشم غره نرین اون منم میترسم ازتون
کرونا وار او دن چوله چخمیوز  من بو شرایط ده باید اویمه دیشم ،صاحبخانه دیر بوردان گدوز

نیه؟؟؟

سن دنن اولماز مریض چیلیخ واردی 

گوی اوتوراخ

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.