2737
2734

نمی خام بترسونمت ولی پیگیری کن گفتم ه چند دلیله یکیش بارداری خارج رحمی که متاسفانه من داشتم و از همون موقع پریودی لکه بینی و... شروع شد

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه از همون هفته 4 

من خودم از هفته ی ۴ خونریزی داشتم رفتم دکتر شیاف نوشت تا ۷ ماهگیم جفتم پایین بود تا حالا تمام کسایی که دورم دیدم خونریزی داشتن بچشون پسر شده مواظب باش استراحت کن

2731
نمی خام بترسونمت ولی پیگیری کن گفتم ه چند دلیله یکیش بارداری خارج رحمی که متاسفانه من داشتم و از همو ...

دقیقا به خاطر همین احتنال میدم دکترم فردا واژینال سونو کنه زودتر فهمیدی یا لوله ات رو از دست دادی؟

2738

[QUOTE=166089925]دقیقا به خاطر همین احتنال میدم دکترم فردا واژینال سونو کنه زودتر فهمیدی یا لوله ات رو از دست دادی؟[/QUOT

من نه لوله ام رو از دست ندادم من شش هفتگی فهمیدم  هر چه زودتر تشخیص بدی بهتره 

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

نن اصلا واژينال انجام نده برا بچه خطرناكه ٣ماه اول استراحت مطلق بودم امپولم هفته اي ميزدم دكترم تجو ...

عزیزم همه متخصصین گفتن سونو واژینال هیچ خطری برای بچه نداره تو نت هم سرچ کنید کارشناسان همین می نی سایت هم گفتن😐

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓