2737
2734
میشه منم راهنمایی کنید چطور باید از قانون جذب استفاده کنم  خسته شدم انقدر به این در اون درزدم ...

اکثر تاپیکهای من در مورد قانون جذبه در پروفایلم مطالعه کنید این تاپیکمم تمرین ۲۸ روزه داره

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3764058&slug=28-روز-با-قانون-جذب&postId=165621333

❤آرامش از من آغاز میشود.❤خدایا ازت ممنونم که منو با قوانین الهیت اشنا کردی😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اها پس کتابو کامل بخونم حله؟ شما فقط کتابو خوندی و یاد گرفتی؟

نه عزیزم من دوره هم رفتم فیلمهاشم دیدم  ۴ سالم هست مداوم کار میکنم 

2728
نه عزیزم من دوره هم رفتم فیلمهاشم دیدم  ۴ سالم هست مداوم کار میکنم

میشه برا من ب نیابت انجام بدین؟هزینش هرچقد باشه پرداخت میکنم

میشه برای سلامتیم و حاجت رواییم یه صلوات یا حمد مهمونم کنی؟
عزیزم ایدی تلگرام یا پیج اینستاتو میدی بهم؟

@emotion276

ایدیم زیر پستها هست پیام بدین لینک گروه رو میدم

بله سایت Abasmanesh.com

تو دوره های استاد عباسمنش شرکت کردین؟حیف ک کرمانشام وگرنه خیلی دوس داشتم تو دوره های استاد شرکت کنم⁦☹️⁩

میشه برای سلامتیم و حاجت رواییم یه صلوات یا حمد مهمونم کنی؟
2740
میشه برا من ب نیابت انجام بدین؟هزینش هرچقد باشه پرداخت میکنم

اره میشه توی تلگرام هماهنگ کنید باهام

تو دوره های استاد عباسمنش شرکت کردین؟حیف ک کرمانشام وگرنه خیلی دوس داشتم تو دوره های استاد شرکت کنم⁦ ...

اره عزیزم

دوره هاشون که حضوری نیست از سایتشون میخرین

من اینجا نمیدونم میشع فایل پی دی اف فرستاد یا نه اگر میشه بگین بفرستم

رفتم ی کیلیپ دیدم از گوگل میگف کانال دارم کیمیا گر اسمش 

بعد میگفت ی باور غلط رو بگبن و رو دستتون ظربه بزنید و هشتا ضربه از بالای سر تا زیر بغل بزنید اصلن نمیتونم بفمم ینی چی

روی دست ینی کجای دست؟؟؟میشه یکم بیشتر توضیح بدین لطفا

✿●✿ازت مچـکرم دیوونه ی من از اینکه چشم به این دنیا گشودی✿●✿از اینکه پا تو زندگیم گذاشتی از اینکه پا به پام همیشہ بودی✿●✿ازت ممنونم ای تنهای عاشق که یادم دادی دستاتو بگیرم✿●✿اجازه دادی با تو همنشین شم تو جون دادی به این احساس پیرم               کسی جز تو تو قلبم جا نمیشه تو پای عشقو به قلبم کشیدی تونستی با بد و خوبم بسازی تو طعم سختیو با من چشیدی تو یادم دادی با چشمام بخندم به اون روزای تلخم بر نگردم از این ناراحتم کم با تو بودم باید زودتر تو رو پیدا می کردم از این ناراحتم کم با تو بودم شبای بی تو من بی خواب میشم کسی هم اسم تو هر جا که باشه مث پروانه ها بی تاب میشم ازت مچــکرم دیوونه ی من ازت مچــکرم دیوونه ی من❤
رفتم ی کیلیپ دیدم از گوگل میگف کانال دارم کیمیا گر اسمش  بعد میگفت ی باور غلط رو بگبن و رو دست ...

اره خانم سخاوتی هستن بسیار عالین 

اگر تلگرام دارین بیاین تو گروه چون اینجوری نمیفهمین اونجا کتابها هست فیلمهاشم هست بهتر یاد میگیرین نینی سایت برای اموزش محدوده

2706