2737
2734
عنوان

میخوام برم پیش مادر نامزدم🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 62 پست
وقتی نامزدم گفته یعنی به روشون دیده که من برم اونجا ،حتی خود مادرش بهم گفت میخواستم اش درست دوست داش ...

ب هرحال توزندگیت امیدوارم بعدن ب مشکل برنخوری منم عشقم خانوادش درجریانن حتی رابطم طوریع با زن داییاشم رابطه دارم بااین وجودم هیچی نشده بم تیکع میندازن بزرگترین خریتم بود ک خانوادش میدونن تومث من خریت نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی خانواده ها در جریانن اشکال نداره اتفاقا برو یکم باهاشون اشنا بشی 

ی جعبه شیرینی با چند شاخه گل طبعیی ببر 

اونجا ک رفتی زیاد احساس راحتی نکن سنگین باش ولی تو کارا کمکشون بده

زود سفره دلتو براشون باز نکن ولی احترامشون داشته باش زیاد صحبت نکن بزار اونا ازت سوال پرسیدن جواب بده

عزیزم اول باید ببینی در چه حد نزدیکین بهم من مثلا با کسی که دوست بودم با خواهرش رفیق شدم هراز گاهی ب ...

خیلی نزدیکیم گلم یعنی باباشم میدونه دیگه منو میخواد بگیره😁 فقط منتظریم یخورده از سربازیش بگذره رسمیش کنیم ، شیرینی بد نیست؟ چقدر ببرم یه کیلو کافیه؟

2731
ب هرحال توزندگیت امیدوارم بعدن ب مشکل برنخوری منم عشقم خانوادش درجریانن حتی رابطم طوریع با زن داییاش ...

اتفاقا اصلا اینجوری نیستن منم با توجه به شناختی که دارم ازشون میخوام برم 

خیلی نزدیکیم گلم یعنی باباشم میدونه دیگه منو میخواد بگیره😁 فقط منتظریم یخورده از سربازیش بگذره رسمی ...

نه عزیرم خوبه یه کیلو. اگه همه در جریانن ک مشکلی نیست چون خودت ارتباطتون رو بهتر از ما میدونی اما فقط خانواده اقا مهم نیستادخانواده خودتم باید در جریان باشن

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
2740
وقتی خانواده ها در جریانن اشکال نداره اتفاقا برو یکم باهاشون اشنا بشی   ی جعبه شیرینی با ...

اتفاقا چندین باری گلگی کرده بود به نامزدم که من باهاشون راحت نیستم یا گفته بود حتما منو دوست نداره که باهام راحت نیست ،دیگه از اونموقع به بعد یخورده صمیمی تر شدیم ، نامزدم تک پسره از من توقع بیشتری دارن 

اتفاقا چندین باری گلگی کرده بود به نامزدم که من باهاشون راحت نیستم یا گفته بود حتما منو دوست نداره ک ...

عزیزم برو نیم ساعت نشستی بگو خوب دیگه من برم خوشحال شدم اومدم قبل رفتنت بهشون زنگ بزن اطلاع بده بعد برو 

روابط رو نگه دار بگو بخند داشته باش ولی ن زیاد ن خیلی رسمی ن خیلی راحت 

2706