2737
2734

بعد بهش گفتم پاکش کن همسرم راضی نیست برگشت گفت نه اینا ها همسرت زیر پستم نظر گذاشته و..اگه ناراضی بود میگفت دیگه منم موندم چی بگم ،ابلنم نمیهخوام زیاد پیگیر شم اختلاف نسه نمیدونم از طرفی راضی نیستم عکسم تو اینستاش باشه ،حداقل سی نفر دنبالش میکنن خصوصی پیچش 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بهش بگو ددباره 

برادر شوهرم قبلا جدا شده بخاطر دخالتا جاری بزرگم اینم تازه عقد کرده پاگشا بودن دیروز ،بعد میترسم ناراحت شه اونم پرویی زد حخودش اونجوز گفت  

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
بی حجابه عکست؟

نه تو محضر بازم دوس ندارم چون میره گوشی کلی ادم 

حالا ببینن مگ چی میشه

من حتی عکس کسایی ک دنبالشون میکنمو نگا نمیکنم

لایک میکنم میره

فک‌میکنی جالا خیلی رو عکست زوم میکنن

اینجور نگو اختلافات رو بزار واسه چیزای بزرگتر

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد

خب دوباره بهش بگو

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
حالا ببینن مگ چی میشه من حتی عکس کسایی ک دنبالشون میکنمو نگا نمیکنم لایک میکنم میره فک‌میکنی جالا ...

منم همینو میگم میگم حتی به شوهرم بگم میخواد بره پیش خانوادس بگه خانوادش برن به برادرشوهرم بگن اونم فک کنع اول زندگی داریم انگولکش میکنیم اینجورم که زنش جبه کرفت ترسیدم 

2706