2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توت شنیدم بد قطع کنی

دم درمون درخت توت بگو چ بدی داره قطع کنم

شاید مادرشوهرم مرد

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
2728

ما درخت سی و چند سالمون رو پارسال از ریشه درآوردیم و هیچ اتفاقی بدی هم نیفتاد خداروشکر به این چیزای منفی باور نداشته باشین که هرچی رو باور داشته باشی برات اتفاق میفته اگه میخواین درخت در بیارید تو فصل سرما اینکارو کنید که برگای درخت خشک شده

میشه چیزی که شنیدی رو بگی  

نشنیدم دیدم خیلی سال پیش 

وقتی ده سالم بود( بیست و پنج سال پیش)خالم یه خونه 

بزرگ خریدن از اینا که دورتا دورش اتاق داره یه درخت انجیر داشت یه توت خیلی بزرگ شوهر خالم مدام میگفت ریشه این درختا میره زیر ساختمون خرابش میکنه اخرش با برادرش  گازوییل و نفت  ریختن پای درختا چندبار خشک نشدن قطعشون کردن بعد کلی گود کردن ریشه کن کردن بعدم دوباره گازوییل ریختن قشنگ یادمه همه میگفتن دست بردارین دیگه اینا ول نمیکردن  یه مدت کم   بعدش برادرش تصادف کرد خدابیامرزدتش فوت شد خوب یادمه که همه میگفتن از بس تلاش کرد این دوتا درختو نابود کنه خودشم نابود شدشایدم فقط اتفاق باشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
تو کوچه که نمیشه قطع کنی  شهرداری پدرت در میاره

حاشیه شهرم

دم در خونه ما و مادرشوهرمه

شهرداری نداریم

دهیاریه ک کار نداره ب این چیزا

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
درختی که دیگه بار میوه نمیده دیگه چی؟  

عزیزم نمی‌دونم اونو. ولی شاید کلا درخت خاصی رو میگن مثلا توت و گردو حالا میوه بده یا نده فکرنکنم زیاد مهم باشه دیگ مگراینکه خود درخت خشک بشه یا بشکنه

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم شنیدم.ولی بستگی به باور واعتقادشخصیتون داره خودم قبول ندارم

چندسال پیش گل پیچک کاشته بودیم کل حیاطو گرفته بود داداشم فوت شدچندتاخانم فامیل سن بالا میگفتن بخاطراین کلاست نحسن ولی ماقبول نداریم.ایناخرافاتیه که قدیماتوذهنشون بود وچون اعتقادداشتن براشون اتفاق میفتاد

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
ما درخت سی و چند سالمون رو پارسال از ریشه درآوردیم و هیچ اتفاقی بدی هم نیفتاد خداروشکر به این چیزای ...

عزیزم ما هم چند تا درختمونو  مثلا گیلاس رو از ریشه درآوردیم مشکلی پیش نیومد البته چاره ای نداشتیم  وگرنه اصلا دلمون نمیخاست اینکارو بکنیم. . اما آشناهامون دیدم درخت توت رو قطع کردن اتفاق خیلی بدی افتاد . هرچند من اعتقادی ندارم ولی خب چیزیه که اتفاق افتاده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ما هم چند تا درختمونو  مثلا گیلاس رو از ریشه درآوردیم مشکلی پیش نیومد البته چاره ای نداشت ...

ببین گلم اگه درخت سبز که به عنوان موجود زنده هست رو از ریشه دربیاری کاری غیر انسانی هست پس خدا هم جواب این بی رحمی رو میده ولی درختی که خشک شده یا تو فصل سرما قطع کنی که اشکالی نداره کلا ما ایرانیا خیلی اعتقادات عجیب غریب داریم 😅

ببین گلم اگه درخت سبز که به عنوان موجود زنده هست رو از ریشه دربیاری کاری غیر انسانی هست پس خدا هم جو ...

ما هم زمستون اینکارو کردیم هرچند اینقدر هم حساس بودیم هم اون درخت هارو دوس داشتیم آوردیم یه جای دیگ کاشتیم شون ولی نگرفتن و خشک شدن ، من خیلی ناراحت شدم چون عاشق اون گیلاس بودم !! ولی بنظرم در کل نباید به طبیعت بی احترامی کرد حتی اگ کاری هم آدم میکنه یا با نیت خیر باشه یا واقعا چاره ای نداشته باشی . 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما هم زمستون اینکارو کردیم هرچند اینقدر هم حساس بودیم هم اون درخت هارو دوس داشتیم آوردیم یه جای دیگ ...

اره ولی بعضی مواقع دیگه از روی اجباره مثلا ما میخواستیم کل حیاطمونو  کاشی کنیم بعد این درخت توتمون وسط حیاط بود مجبور شدیم قطعش کنیم

2706