2733
2734
عنوان

دخترم کافیه بشنوه‌ ی چیزی خوبه برای سلامتی

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 58 پست
ی جیزی بگم بیشتر تعجب کنید همش دوست داره گوشت بخوره 

وای مثل منه😂😂😂😂منم کلا گوشت خوارم 😑😑

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا اینا که گفتی فک کردم ۲۰ سالو داره😳 چه عجیب یه بچه ۴ ساله اینقدر عاقل

به جان خود ی دونه اش‌ ۴ سالشه و خودشو خیلی دوست داره مامانم میگه رفته به بابام 

بابام خیلی خودشو میخواد

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

این بچگی منه بخدا منم عاشق گوشت بودم😍😂عزیزم هی بگو ادم خوبه زوذ بخوابه یا مسواک کنه و ورژش اینا مهمه زود بخوابه قدش خیلی رشد میکنه شیرم خوبه که میخوره فقط زیاد گرمیجات نده بعدا تو بلوغ جوش زیاد میزنه

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2728
ماشالله خدا حفظش کنه منم با سی سال سن هر روز سوسیس کالباس میخورم    برم یه گوشه خجالت بک ...

وای😂

ماشالله خدا حفظش کنه منم با سی سال سن هر روز سوسیس کالباس میخورم    برم یه گوشه خجالت بک ...

خدا شاهده وقتی کوچولوتر بود دامادمون به بجه هاش میگفت کالباس و سوسیس خوب نیست دخترم اصلا تا حالا لب نزده گاهی بو میکنه روشو‌ جمع میکنه 

من یادم نمیاد چند سالم بود ولی مثلا میدونم بالای ۹ سال و زیره ۱۳_۱۴ سال بودم

خونه مامانبزرگم اینا بودم

(اینا خودشون اصلا معده ندارن😂 زود سیر میشن و دیر گرسنه) میان وعده بین صبحونه و نهار خوردم

بعدم واسه اینکه بهم کار ندن😅🤭 رفتم خودمو زدم بخواب 

بعد خوابم برد

زودم پا شدما

ولی خاله هام مسخره ام میکردن⁦☹️⁩⁦☹️⁩

میگفتن خوب بخودت میرسی

در هر شرایطی میان وعده و استراحت و خوابت سرجاشه

😩😅😅

من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 
2738
خدا شاهده وقتی کوچولوتر بود دامادمون به بجه هاش میگفت کالباس و سوسیس خوب نیست دخترم اصلا تا حالا لب ...

وای من نمیتونم خوددار باشم خوشبحالتون هی نباید خودتون و خسته کنید بگید این بده این خوبه

خدا دوستت داشته خداروشکر  براش اسفند دود کن امروز 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
عالیه بدنش قوی میشه، فقط گرمیجات زیاد ندین بلوغ زودرس میگیره

منم دقیقا همینو‌ به شوهرم میگم 

اونم میگه خوب میگی بهش این چیزها رو ندیم گشنه بمونه

پسر منم همینه اما نه واسه خاطر سلامتی کلا گوشت دوست داره خیلی باهوش و شیطونه 

موقع درسش حرصم میدان گفتم درست که تموم شه به کتک میزنم بهت😂😂😂😂😂😂بعد میگفت مامان دلت مباد پسر توپول وشیرینتو بزنی😄😄😄😄خیلی آدم و میخندونه هفت سالشه 

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼
منم دقیقا همینو‌ به شوهرم میگم  اونم میگه خوب میگی بهش این چیزها رو ندیم گشنه بمونه

نه عزیزم چرا گشنه صبحا براش تخم مرغ بجوشون یا پنیر و گردو بده یا پنیر و خیار و گوجه

یا بگیر   یک چهارم توعه😏😏😏😏

با خودم بودم😐

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2706