2733
2734
عنوان

کنکوریا بیاین 🤬🤬🤬

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 40 پست
میای با هم بخونیم ؟ البته اگه واقعا واقعا درسخونی  کاربری اینجا رو تعلیق کنیم و بریم پا درس😑☹

شما داری با دانش اموز سمپاد میحرفیا معلومه که درسخونم   فقططط گاهی خسته و بی انگیزه میشم  

منو لایک نکنید با تچکر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز چیا خوندی؟

تلگرام داری؟ میشه بیای اونجا بحرفیم؟

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒
من همه اینارو میدونم مشاورم گفته بهم  شما کنکور داری؟ سال چندمی؟

عزیزم میشه کمکم کنی برا دخترم میخوام هزینه مشاوره رو نمیتونم بدم. امسال اولین کنکور بود که داد اما متاسفانه اونی که باید میشد نشد. 😔

2728
عزیزم میشه کمکم کنی برا دخترم میخوام هزینه مشاوره رو نمیتونم بدم. امسال اولین کنکور بود که داد اما م ...

من ی کامال میشناختم برنامه رایگان میدادن فک کنم اسمش پکس کنکور بود اگر اشتباه نکنم 

اگر هدفشون رشته های تابپه باید روزانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ تست تخصصی و ۲۰۰تا ۴۰۰ تست عمومی بزنن 

تا درسی رو یادنگرفتن رهاش نکن به دنبال اینکه توی ازمون تراز خوب کسب کنن نباشن و کاملا عمیق درس بخونن هر سه روز هر هفته و هر ماه مرور داشته باشن 

ان شاالله با توکل ب خدا موفق میشن 

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒
2740
خودش فکر میکنه مشکلش کجا بود؟

درخواست دوستیمو قبول کن تا ایدیمو بدم بیا تل