2733
2734
اگر فکر میکنید شوهرتون داره بطوریکه اختلاف پیش نمیاد که بدتر بشه زندگی بگید خانه چیزی بنام کنه بجا م ...

میگه اگه بخوام مهریه بدم طلاقت میدم ی زن دیگه میگیرم ،منم عمرا مهرییمو ببخشم بزار اون دنیا مدیون بشن

شبهاتی را در مورد خروج زن بدون اذن شوهر مطرح کردید  فرمودید که زن نمیتونه بدون اذن شوهر درس بخ ...

اینکه در گذشته هم قوانین مزخرف و اشتباه وجود داشته دلیل نمیشه که ما الان باهاشون مشکلی نداشته باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا این منطقتون قابل درک نیست باشه، فکر کن مرده نیاز به پول نداره، حالا آقای قاتل اضافی پول بده، چ ...

دمت گرم دقیقا میخواستم همین رو‌بگم مثلا دیه زن بیشتر باشه به خانواده اش برسه چی میشه؟ 

belfijoon هستم                                                                 
2731
آیه ای که ۴ زن گرفتن مجازه رو بخونید و به آیات بعدش هم مراجعه کنید! میگه شما باید عدالتو برقرار کنی ...

یه سئوال اصلا چرا باید مجوز بدن که بعدش بگن شرطش عدالته و شما نمیتونید؟ 

belfijoon هستم                                                                 
چون مرد نان آور یه خانواده اس،بچه با مرد به وجود میاد و وقتس مردی میمیره اون خانواده بدون نان آور چ ...

میدونستید تا همین یکی دوسال پیش اگر مردی زنی رو‌میکشت چون زن نصف مرد حساب میشه برای اعدامش باید به خانواده قاتل نصف دیه پرداخت می‌شد؟ اگر خانواده ای نداشت باید از خون بچه اش میگذشت 

belfijoon هستم                                                                 
اینا فکر نمیکنن که دیه مرد به خود زن و‌بچه مرد میرسه فکر میکنن دور از جون آقا دیه رو با خودش ببره او ...

ببین الان دیه پسر بچه ۱ ماهه از زن سرپرست خانوار ۴۰ ساله بیشتره 

belfijoon هستم                                                                 
2740
میگه اگه بخوام مهریه بدم طلاقت میدم ی زن دیگه میگیرم ،منم عمرا مهرییمو ببخشم بزار اون دنیا مدیون بشن

ان شاءالله هر دو سلامت باشید 120 سال

ظاهرا میتوانید از ارث بگیرید...

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...