2737
2734
عنوان

چطوری به نامزدم بگم دیگه نمی‌خوامش!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 59 پست

مشکلت مالیه فقط درسته؟

لابد چارتا دوست و آشنا گفتن نامزدت چی داره چی نداره،...

دخترا انقد پسرا رو اذبت نکنید تو این وضع اقتصادی 

اگه پول براتون مهمه خب چرا یکی رو انقد معطل میکنید ،بعد سرشکسته ش میکنید؟؟!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کروناست جاده ها بستس

من دوران نامزدیم مثل شما نبودم ولی عقدم یه ماه قبل عروسیم بود همینطوری زده بود به سرم دوستام به زور بردنم مسافرت تازه فهمیدم مشکل از خودم بوده برای همین گفتم سفر

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2740
ما ۶ ماهه مرغ نمیخریم گذاشتیم کنار فقط گوشت قرمز الانم که شوهرشو درآوردن با این قیمتاشون

گوشت قرمز که گرون تره

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ببین عزیزم زندگی سختی های زیادی داره آدم باید تحمل کنه فکر میکنم عاشقش نبودی اونی که بهش میگی عشق هوس عشق نیست پول مهم نیست مهم اینکه هم دیگر رو دوست داشته باشین که ندارین اون خیلی دوست داره ولی عشقش یک طرفه هست پس برو بخش بگو که بهت سخت میگیری اذیت میشی  و دوست داری ازاد باشی بگو که میخوای ازش جدا باشی ازش معذرت خواهی کن بگو که تورو ببخشه

2706