2737
2739
عنوان

دهه شصتیا این کارتونارو یادتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 120 پست

والله دهه شصتی ام ولی اینایی که گفتیو یادم نمیاد🤔

من عاشق پینوکیو بودم.نیلز😀😍 آنشرلی😍جودی ابوت🤗

مدرسه موشها😍بچه های کوه آلپ😍ملوان زبل😄الستون و ولستون😍گوریل انگوری😄😄آقای بلوط😍میومیو😍خاله ریزه و قاشق سحرآمیز😍گربه سگ😀🤗

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای یادش بخیر صنم...همیشه اون دختره رو سانسور نیکردن...نهنگه عینک داشت

اخه من زیاد نمیدیدم اون برنامه رو... بخاطر همین نمیدونستم منظورش کی بود.... حتی الان دختر و عینک رو یادم نیست اصلا.. فقط ی نهنگ وسط دریا یادمه صورتی بود😁

2731
پت پستچی رو دوست داشتم کارخانه اسباب بازی  خاله‌ریزه و قاشق سحر امیز گربه سگ میومیو عوض میش ...

وای پت پستچی دمت گرم....از مدرسه میومدم روزای سرد پت نسون میداد با اون ماشینش

چه روزایی بود رو من ندیدم.😂 آقای سکسکه رو هم یکی دو قسمت دانلود کردم دوباره دیدم. ایکیوسان(آی کیو س ...

ای کیو سان درستشه ها آخه هوش هیجانی بالایی داشته ولی ما به اشتباه فکر میکردیم آی کیو ش بالا بوده 

2738
مهریماه بهم میگفت سرندپیتی 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😅😅 یه معلم راهنمایی هم داشتم اونم بهم میگفت ذوق مرگ میش ...

واقعا هم همینطورِ ماشاالله هزار ماشاالله 😍😍... نهنگ دوست داشتنی و چشم قشنگی بود.. وقتی فهمیدم  نهنگِ از طریق  دوستام... دوستام گفتن اتفاقا نهنگ چشم قشنگیِ.. بعدااا ک دیدمش گفتم بعلهههع..... ❤️ 

2706