2733
2734
عنوان

شوهر شمام با خانوادتون عین غریبه هاس؟!😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 90 پست
کاری به خوب و بد داماد و عروس ندارم ولی به یقین میگم نه داماد پسر ادم میشه نه عروس دختر  البت ...

شوهر من خیلی مادر و پدرم رو دوس آره و خیلی دلش میخواد بهشون تزذیک شه اما اونها نمیخام و این کلی تنش برای من ایجاد کرده 

واسه حاجتم میشه صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اجی بزرگم تو عقد جدا شد بعد ازدواج کرد

اوایل نامزدی و عقد مادرم براش پسته و میوه پوست میگرفت هر جا کار داشتن این شده بود سوگلی خانواده به حدی که عروس و برادر حسادت کردن

ولی وقتی ی مشکل پیش اومد برداشت به مادرم که همیشه مامان صداش میزد گفت ببین خانم فلانی ،

مرتیکه عن خشک 😄

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2728
شوهرمن از غریبه هم بدتره عید بوده اومده خونه بابام ولی برام مهم نیس مهم اینه هروقت خودم بخوام میرم

چرا شوهرت اينطور رفتار ميكنه؟ دليل خاصي داره يا مثل شوهر من بدون هيچ دليلي انجوريه؟

تو نسبت به شوهرت احساس بدي پيدا نميكني بخاطر اين رفتارش؟

كلا واكنشت چيه؟

شوهر منم همینه با داداشم ی جوریه انگار ارث باباشو خورده 

تازه داداش من شرایطش خاصه یعنی از نظر هوشی و روحی مریضه خیلی دلم میسوزه براش خیلی تنهاس

و خدایی که بشدت کافیست❤️❤️❤️
بی دلیل والا کلا اخلاقش خاصه من دیگه برام عادی شذه خودم میرم

اونوقت شما وي رابطه ات با شوهرت اين موضوع تاثير منفي نميذاره؟

متاسفانه من وقتي شوهرم اينطوري رفتار ميكنه ازش دور ميشم و خيلي رابطه مون آسيب ديده

2740
اونوقت شما وي رابطه ات با شوهرت اين موضوع تاثير منفي نميذاره؟ متاسفانه من وقتي شوهرم اينطوري رفتار ...

خیلی سعی میکنم ک نذاره ولی خوب قطعا همیشه ی گوشه ا از دلم ازش گرفته و اگه بهترین رو هم برام فراهم کنه باز یه حسرت همیشه گوشه ی قلبم هس

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
چرا؟ خب شاید خانوادت طوری برخورد میکنن ک راحت نیس باهاشون

نه بابا یه مادر هست و یه برادر مریض کسی نیس که اون همه رفیق داره با برادر من دوست نمیشه 

و خدایی که بشدت کافیست❤️❤️❤️
چرا شوهرت اينطور رفتار ميكنه؟ دليل خاصي داره يا مثل شوهر من بدون هيچ دليلي انجوريه؟ تو نسبت به شوهر ...

اولا انقد دعوامون بود سر این قضیه کلا با خانواده خودشم اینجوریه الان دیگه همه میدونن اخلاقش چه جوریه برا منم مهم نیس دیگه گاهی اوقات با بچه هام میرم شام میخورم بعد شام بابام میرسونم خونه خودم اصا به روشم نمیارم فک میکنه حالا چه خبره

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
گولش بزنن که کاخ ریاست جمهوری یا تاج پادشاهی رو از جنگش در بیارن؟

دقيقا

نميدونم والا! 

فكر ميكنه محبت زياد من و خانواده ام بخاطر اينه كه اون خيلي ادم خفنيه…متاسفانه اشتباه از خود ما بود كه اونهمهههه محبت رو نثار آدمي كرديم كه ظرفيت نداشت و دچار سوءتفاهم شد

اولا انقد دعوامون بود سر این قضیه کلا با خانواده خودشم اینجوریه الان دیگه همه میدونن اخلاقش چه جوریه ...

منم سعي ميكنم برام مهم نباشه و به روم نيارم ولي واقعا دلم برا خانواده ام ميسوزه كه هميشه جمع هاي خانوادگي مون رو شوهر من ناقص كرده و يك حسرت ته قلب پدر و مادرم نگه داشته

2706