2737
2734
عنوان

حوصلم سررفته 😐بیاین باهم دوست بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 280 پست
اینطوری میخوای دوس شی؟😐اسمتم نمیگی  من‌محی ۱۹خراسان رضوی

دوسیم‌خب مگ دوستی ب اسمهههه

خوشوقتم محییی

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
دختر چش سفید ی رژ قشنگ تر بزن . انقدر م نیشت  باز نکن . 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😘

توبخر🥺من بزنم باوشههههه مامان؟😍😍😂😂😂

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب الانم تو تاپیکیم مگه تو جوبیم؟😂😂😂

منظورم را اشتباهی گرفتی..............موفق باشید..................شب خوش........................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
بله ک میخوام دوست هرچی داشته باشی کمه😍 معرفی کن بدونم

فدای تو بشممم🥺♥️💋

اسمم نیوشا 

۱۵ سالمههه 

بابام تهرانیه مامانم کورد کرمانشاه 

شیراز ب دنیا اومدم اما ساکن جنووووب

کلاس نهم 

دارای یک برادر 

خیلیییی کامل بود دیگه ناموصن🤦🏻‍♀️😐💔😂😂😂

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
2731
دوسیم‌خب مگ دوستی ب اسمهههه خوشوقتم محییی

آقا من فضولم بگو😂😂🤦🏻‍♀️

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
حالا من شدم انگوری..........................ساعت 12 بیا کوچه پشتی دعوا بخاطر این توهینت............. ...

وایسا با قمه میام ب میدوووون😐😎🔪😡

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
فدای تو بشممم🥺♥️💋 اسمم نیوشا  ۱۵ سالمههه  بابام تهرانیه مامانم کورد کرمانشاه  ش ...

ننه مگه اومدم تحقیقات خواستگاری؟😂😍جیگرتو خام خام‌بخورم من 

منم محی ۱۹خراسان رضوی تک دخترم 

پز پز 😂😂😂🤦🏻‍♀️

توبخر🥺من بزنم باوشههههه مامان؟😍😍😂😂😂

نگاه دختره چش سفید را . فردا میریم از این آرایشگر محل برات میخرم .  

اون سبیل هاتم ی صفایی بده ننه دلم گرفت خوف میکنم  

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2740
همسنیم😍

وای من‌از بچگی عاشق همسن بودم😂😂🤦🏻‍♀️😍عشقم‌معرفی کن کاملللل

وایسا با قمه میام ب میدوووون😐😎🔪😡

دخترههههههههههههه پرو  وایسا الان میام دم خونتون گیسو هات رو میکنم...........................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
ننه مگه اومدم تحقیقات خواستگاری؟😂😍جیگرتو خام خام‌بخورم من  منم محی ۱۹خراسان رضوی تک دخترم&nb ...

گفتم اطلاعات دقیق بدم شاید فرجی شه🤦🏻‍♀️😑💔😂😂

محی مخفف چیست ای فرزند😶

دخترههههههههههههه پرو  وایسا الان میام دم خونتون گیسو هات رو میکنم....................... ...

گیسا نه گیسو هاااا😐😂💔

حیف اون زحمتی ک فردسی بدبخت ب خاطر ما کشید🤦🏻‍♀️😑💔😂😂😂🤣

نگاه دختره چش سفید را . فردا میریم از این آرایشگر محل برات میخرم .   اون سبیل هاتم ی صفایی بده ...

مامانییییییی🤦🏻‍♀️سیبیل چیه ؟دیروز اپیلاسیون بودم ارواح بابام😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😁دختر توعم دیگه به تورفتم

گفتم اطلاعات دقیق بدم شاید فرجی شه🤦🏻‍♀️😑💔😂😂 محی مخفف چیست ای فرزند😶

مخفف محدثههههه🤭

مامانییییییی🤦🏻‍♀️سیبیل چیه ؟دیروز اپیلاسیون بودم ارواح بابام😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😁دختر توعم د ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐شتتتتتتتتتت   ننه شتتتتتتتتتتت

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2706