2733
2739

خودم چندسااال پیش مجردی خونه پدرم رفتم حمام همیشه سرمو که شامپو میزنم صورتم کفی بشه سریع اب میکشم اطرافموببینم فوبیااینو دارم که کسی داره نگام میکنه خلاصه شامپوزدم همینطوری داشتم سرمو ماساژمیدادم برگشتم پشت سرم دیدم یکی واستاده داره توچشام نگاه میکنه شامپومیزنه😱😭 جیییغ بنفشی کشیدم چسبیدم به دستگیره درو  بازکنم همینطوری لخت فرارکنم که لحظه های اخر متوجه شدم آینه س (روزقبلش بابام یه اینه بزرگ نصب کرده بود توحموم منم خبرنداشتم😬) همونجانشستم یکم حالم جااومدسریع خودمو شستم زدم  بیرون😅😅😅  اینوباکاربری قبلیمم سه سال پیش گفتم اگه براتون اشنابود خودم گفتم😝

من رای میدم ، رای درست به عشققاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبق معمول داشتم فیلم ترسناک میدیدم تو اتاقم تنها با هنذفری

بعد جای حساسش بود قشنگ رفته بودم تو حس

همون موقع که جنه پرید جلو صحنه برق رفت

😂😂😂وای ینی قشنگ سکته رو زدم یه جوری جیغ میکشیدم ک تا ی ساعت گلوم میسوخت😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

حس میکنم قراره تاپیکت پربازدید بشه

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

فرض کن کل اعضای خانواده دور هم باشن یهو دستگیره در سالن کشیده بشه و در باز بشه و هیچکیم پشت در نباشه☺😑

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2738

سلام صدای منو از پر بازدید ها می‌شنوی😎😂

سلام من یک دانش آموز بدبختم و یک فمنیست  😓💔 برای خیلی از خانومای که نی نی نداشتن یا بیمار بودن و ..... دعا کردم  تروخدا برای موفقیت در تحصیل م  یه صلوات بفرست ایشالله همیشه سلامت باشی😅 با همه تو سایت خندیدم ، گریه کردم ، ترسیدم ، بغض کردم😜 اما هیچکس تو تاپیکام نمیاد  😤😭 یکبار تاپیک منم پر بازدید کنین  خوب ارزو دارم 😞  منو تو تاپیک های عکس و باحال تگ کنین منم تگ تون میکنم 😉😚

رفته بوديم كوهنوردي از وسط جنگلا ميخواستيم بريم ماسوله ،شب مجبور شديم وسط كوها بخوابيم همه چادر داشتن من نبرده بودم تنها بودم كنار آتيش نشسته بودم بالاي كوها پره گرگ و اينا بود از دور چشاشونو ميديدم دورمون پر بود يه كم خوف داشت

داشتم کانجورینگ میدیدم

نصف شب

یهو تو یه صحنه ترسناک بود

باد وزید پنجره اتاقم کامل باز شد😐

یه جیغی کشیدم که نه تنها کل خونواده بیدار شدن

تا چندتا خونه اونور تر چراغاشون روشن شد

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

منم یه روز داشتم فیلم ترسناک نگاه میکردم پیاله ی تخمه هم دستم یهویی صحنه ی وحشتناک اومدپیاله رو پرت کردم جیغ جیغ دنبال کنترل که خاموش کنم صحنه ی قشنگی بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          
2706