2737
2734
فعلا بیخیال شو اونایی که آموزش دیدن قدیمی هستن تو ضررن فعلا خرج مملکت دارن از جیب سهامدارا میدن. بمو ...

اتفاقا خودمم تو ضررم. تو گروهی بودم اونجا همه خریدیم و الان همه تو ضرریم😂نشستم ببینم اصلا پولم صاف میشه. اما در کل چون از خیلیا شنیدم که چند ساله تو بورسن و چون بلدن راضی بودن منم به فکر یادگرفتن افتادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس ارزش داره وقت بذارم برا آموزش؟ 

اره چرا که نه.بورس هیچ وقت یه جور نیس نه همیشه تو سوده نه ضرر.باید بلد باشی کی ورود و خروج داشته باشی

برای اینکه خدا یه نی نی دختر سالم بهم بده یه صلوات مهمونم کنید.
اره چرا که نه.بورس هیچ وقت یه جور نیس نه همیشه تو سوده نه ضرر.باید بلد باشی کی ورود و خروج داشته باش ...

پس فعلا شروع کنم یاد بگیرم تا بعد.شما بلدی؟ در کل چجوری بوده برات؟

2731
پس فعلا شروع کنم یاد بگیرم تا بعد.شما بلدی؟ در کل چجوری بوده برات؟

همسرم اموزش دیده.ما اگه این دولت دخالت تو بورس نکرده بود الان تو سود بودیم.اما متاسفانه فعلا ضرریم و امید به اینده

برای اینکه خدا یه نی نی دختر سالم بهم بده یه صلوات مهمونم کنید.
اتفاقا خودمم تو ضررم. تو گروهی بودم اونجا همه خریدیم و الان همه تو ضرریم😂نشستم ببینم اصلا پولم صاف ...

یاد بگیر و تجربه کسب کن فکر نکن چهارتا تحلیل یاد بگیری حسابی سود میکنی، بورس بالا و پایین داره علاوه بر یاد گرفتن باید مدام دنبال اخبار باشی هر اتفاقی روی بورس یا سهمای خاصی میتونه تاثیرگذار باشه. وقت بذاری سود میکنی

یاد بگیر و تجربه کسب کن فکر نکن چهارتا تحلیل یاد بگیری حسابی سود میکنی، بورس بالا و پایین داره علاوه ...

مرسی آره وقت بذارم یاد بگیرم بعدشم یه مدت سعی کنم بدون خرید و فروش تحلیل وپیگیری کنم ببینم واقعا یاد گرفتم یا نه

2740
مرسی آره وقت بذارم یاد بگیرم بعدشم یه مدت سعی کنم بدون خرید و فروش تحلیل وپیگیری کنم ببینم واقعا یاد ...

بهترین کارو میکنی انشالا هرچی خیره برات اتفاق بیوفته و پرسود باشی

نوسانی کار کن ضررات جبران میشه یه گروهی همراه اونا خرید میزنم ضررام خیلی کم شدن تمام سهامی که معرفی میکرد همه صف خرید میشدن

کاش کسی می امدُ غم را از دل اهالی زمین برمیداشت