2733
2739
عنوان

تیغو زدن بر بدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با ورزش های اب کردن شکم خیلی بهتر میشه. اما اون قسمت بریده شده هرررگز خوب نمیشع و اویزون میمونه چون عصب ها کاملا قطع شدن، و علت بی حسیش هم همون قط شدن عصب هست منم همینجورم... اما سخت نمیگیرم هی هم باهاش ور نمیرم ک بونه ندم دست شوهر😜

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟
2728
باشه یه سرچ میزنم مرسی

بی حسی ما هم داریم چراباشگاه نمیری هم برای تناسب اندام وهم روحیه ت البته انشاءالله  بعد از کرونا  یکی نیست بهم بگه تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمیبره

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
من ک همش تو مشتمه دارم میچلونمش🤣

نه من اندازه چلوندن نیس اصلا چون ۷۳ بودم شدم ۵۶🤪🤗🤗

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟
2738
من ک همش تو مشتمه دارم میچلونمش🤣

ولی دست میکشم رو خط بخیم حالم بد میشه ب قول خودمون دِلوم اَ خود میره😛

2706