2737
2734
عنوان

اونی که ریاضی خوبه بیان😆

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه ما فعلا اعداد مختلطیم😂

ای بابا پس تم هیچی😂 سایتم فکر کنم خرابه نمیشه عکس گذاشت

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
چه شود ابن همه دانشجو و دانش آموزان با کلاسها و امتحانهای مجازی و همش تقلب!!!! توی کل دنیا، سطح علمی ...

عزیزم کسی که خودش طالب علم باشه چل مجازی چه حضوری به دستش میاره

کسیم کلا دنبال خوش گذرونی باشه چه مجازی چه حضوری چیزی یاد نمیگیره

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی  
چه شود ابن همه دانشجو و دانش آموزان با کلاسها و امتحانهای مجازی و همش تقلب!!!! توی کل دنیا، سطح علمی ...

والا ریاضی چیزه بیخودیه

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

به بعضیا درخواست دوستی دادم اگه میتونین لطفاً کمکم کنین😊😥

سایت خرابه😭

سلام من یک دانش آموز بدبختم و یک فمنیست  😓💔 برای خیلی از خانومای که نی نی نداشتن یا بیمار بودن و ..... دعا کردم  تروخدا برای موفقیت در تحصیل م  یه صلوات بفرست ایشالله همیشه سلامت باشی😅 با همه تو سایت خندیدم ، گریه کردم ، ترسیدم ، بغض کردم😜 اما هیچکس تو تاپیکام نمیاد  😤😭 یکبار تاپیک منم پر بازدید کنین  خوب ارزو دارم 😞  منو تو تاپیک های عکس و باحال تگ کنین منم تگ تون میکنم 😉😚
2740

بدبخت نسلای آینده که میوفتن زیر دست اینا⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩

به بعضیا درخواست دوستی دادم اگه میتونین لطفاً کمکم کنین😊😥 سایت خرابه😭

اگه تابع هستن با کیبورد گوشیت هم مبتونی بنویسیش تفریبا یه جمع و تفریق و مساوی داره با x y z

اسم ریاضی میشه واقعا از خود بیخود میشم خیلی دوست دارم و به خیلیا کمک کردم و میکنم 

به منم کمک میکنی😭

درخواست دوستی دادم

سلام من یک دانش آموز بدبختم و یک فمنیست  😓💔 برای خیلی از خانومای که نی نی نداشتن یا بیمار بودن و ..... دعا کردم  تروخدا برای موفقیت در تحصیل م  یه صلوات بفرست ایشالله همیشه سلامت باشی😅 با همه تو سایت خندیدم ، گریه کردم ، ترسیدم ، بغض کردم😜 اما هیچکس تو تاپیکام نمیاد  😤😭 یکبار تاپیک منم پر بازدید کنین  خوب ارزو دارم 😞  منو تو تاپیک های عکس و باحال تگ کنین منم تگ تون میکنم 😉😚

خانما دبیران اصلا درست درس نمیدن 

سوالات تیزهوشان میدن

هیچی یاد نمی‌گیریم

نه که بگم فقط من ریاضی رو اشکال دارم نه

کل بچه ها یاد نمی گیرن

واقعاً نمیدونم این وضعیت اموزش نیست

اسم ریاضی میشه واقعا از خود بیخود میشم خیلی دوست دارم و به خیلیا کمک کردم و میکنم 

دانشجو هستی؟ چه رشته ای؟ من ریاضی عمومی ترم یک هستم. از تابع و ضابطه.. سر در میاری🤐🤐!؟ 

2706