2737
2739
عنوان

برای مراقبت از پوستتون چه کارهایی انجام میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 49 پست

نزن اون کرم دست ساز رو فطع کنی پوستت به شدت لکه هاش برمیگرده حتی بدتر از قبل پوستت رو هم ب شدت نازک میکنه از ما گفتن 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه تونر خوب و یه اسکراب عالی و یه درمان کننده ی جای لک و جوشم به من پیشنهاد بدین و پوستمم چربه  

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 
2731
برا صورت ک اصلا فکر نکنم مناسب باشه. من گذاشتمش برا دستم ولی بوشو دوست ندارم

چرا ؟بوش که میگن خیلی خوبه 

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    

خداییش ارایش نمیکنم 

فقط ضد افتاب میزنم که اونم ب صورتم نمیشینه و جوش میزنم ولی مجبورم 

با ژل شستشوی صورت کامان صورتمو هر شب میشورم و بعدشم گلاب و اب لیمو ترش طبیعی رو صورتم اسپری میکنم 

کرم دور چشمم میزنم 

یه مدتم ویتامینE میزدم ب دور چشمم که ترسیدم لامیا بزنم 

دیگه ولش کزدم

عشق ، دام طبیعت است برای تولید مثل...

بچه ها من پوستم خیلی خوب بود اما جدیدا پر از جوش و جای جوش شده جای جوشامم میمونن انگولکشونم نمیکنم نمیدونم واقعا چیکار کنم جدیدا پیشونیم پر از جوشای زیر پوستی شده پوستمم حساسه

شما راهی دارید براش؟؟

2740

صبا یروز در میون یا فیس واش یا صابون کوسه میزنم

بعدش کرم زنجبیل پرتقال

هفته ای دوبار اسکراب

هفته ای یبار ماسک الوورا

ماسک پوست نارنگی عالیه توصیه میکنم 

گلابم هرروز اسپری میکنم 

if you can't be kind,be quiet😏