2737
2734
عنوان

دهه هفتادی های گل بیاین دور هم باشیم 😍🥰😊

| مشاهده متن کامل بحث + 18172 بازدید | 1738 پست
بچه ها یانگوم جومونگ ما اول ابتداعی بودیم یانگوم رو میداد مقنعه هامون رو در می آوردیم رو میز با م ...

من پوستر جومونگ و سوسانو رو زده بودم به اتاقم   

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا؟؟

۶سال پیش اومد وگفت عاشقمه ۶ماه رفتن و اومدن و من گفتم ن حالاک عاشقشم و میخوایم ازرواج کنیم میگم کاش بچگی نمیکردم حتما الان کلی بهمون خوش گذشته بود و بچه داشتیم ون اینکه الان استرس و فشار بگیرم ک حواب ژنتیک چی میشه...😔تاپیکم رو بخون

اخرشم هرکاری ک اون شخصیت های کارتنی میکردن.بعدش ماانجام میدادیم.یادمه ی کارتن بود اسمش یادم نیست.ولی ...

منوداداشام شخصیتای خونه مادربزرگه روبازی میکردیم چقدشادبودیم ولی بزرگ شدیم دیدم دیگه خوشی وجودنداره

من عاشق کارتون ایرانی هوهو خان باد مهربان بودم.نمیدونم هنوز نشون میده یان😂

امروز یادم افتاده بود پیش شوهرم داشتم میخوندم

بادم و هو هو میکنم

زمینو جارو میکنم

ب هر طرف سر میکشم

گربه میشم پنجه هامو ب شیشه و در میکشم 😂😂🤣🤣

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2740
بچه ها یانگوم جومونگ ما اول ابتداعی بودیم یانگوم رو میداد مقنعه هامون رو در می آوردیم رو میز با م ...

واااای ما میرفتیم تو حیاط مدرسه

برگ درختا رو میکندیم

و با سنگ میزدیم روشون خوردشون میکردیم😂😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

من74 ام یه دختر 3ساله دارم

خیلی چیزا اون موقع ها قشنگ بودن خیلی چیزا😍

کارتون ردپای آبی و سگ و گربه 😃 منگوله گوش میرزا

سفر های عملی...

خوراکی های عالی😍😢 خیلی خوب بود 

عمو پورنگ و فاطیما که من میگفتم من میتونم جای فاطیما باشم... فتیله...

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
اون ک میگ پودر موبر زدم🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂

زود شستم نسوخت شکر خدا😂😂😂

ولی سابقه داشتم  کرم موبر بدن رو زدم صورتم داغون کردم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2706