2733
2739
عنوان

دهه هفتادی های گل بیاین دور هم باشیم 😍🥰😊

| مشاهده متن کامل بحث + 18170 بازدید | 1738 پست
نخندیاولی یدونه دارم دومی هم تازه باردارشدم، ان شالله قسمت تو ام بشه عزیزم

بسلامتی خوش قدم باشن واست و زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن🤩😍

من ۱ سال و چند ماهه اقدامم دعا کنید واسم داره میشه ۳۰ سالم و هنو هیچکه بم نگفته مامانی☹☹☹

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تاپیک ۱۱ صفحه بود گمش کردم شد ۳۰ صفحه..الان باز میرم ۱ساعت دیگع برمیگردم ۱۰بره بالا ها...

پرچم ۷۰ بره بالا👌🤣🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

هرکی حاجت داره بیاد تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2740
شمام کارتون گربه سگو دوس داشتین یا فقط من اسکل بودم؟

اونا ک بهم چسبیده بودن؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
اینو داشته باش: پسرا شیرن مث شمشیرن...دخترا بادکنکن دست بزنی میترکن    

شعر فقط اونا که وقتی معلم از در می‌آمد می‌خوندیم

شمع شدی شعله شدی سوختی تا علم خود به آموختی  

چقدر مسخره بود

شکننده ای سخت...
بچه هاااااا من یبار موها دستمو پودر دکلره گذاشتمممم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😑😑😑 مامانم نمیزاشت موها دستم ...

😂😂😂😂 دیوونه

من یه بار پودر موبر زدم سبیلام زود شستم اصلا فکر نمیکردم تمیز شه 

صاف صاف شد😂😂😂

نمیدونستم چه غلطی کنم مامانمم خیلی حساس بود 

رفتم کلی کرم زدم بعدشم کپیدم تو اتاق😂😂😂

نور خواهی مستعد نور شو.... 

بچه ها هوهوخان رو کی یااادشه؟ باد مهربون

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706