2733
2739
عنوان

طلاق یا ادامه زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 18 پست
امروز صبح فهمیدم زم داییم ۱۲میلیون داده برا عمل دماغ تازه رفته تهران عمل کرده  اونوقت من میگم ...

زندگیتو با زندگی کسی مقایسه نکن شاید زندگی شما هزارتا خوبی بهتر از زندگی زنداییت داشته باشه..خب با شیرین زبونی ازش پول بگیر ولی باز درکش کن طلاااق بدترین حلاله و اخرین راهه اصلا بهش فک نکنین ابدا تازه بچه هم دارین وااقن که....

مامان من با فقر پدرم زندگی کرد با همه چیش ساخت الان خداروشکر وضعمون خوبه خالمم با شوهرخالم ساخت....معمولا همه با فقر شوهرشون میسازن و خداهم جواب این درک کردن و میده مطمعن باش 

زندگیتو با زندگی کسی مقایسه نکن شاید زندگی شما هزارتا خوبی بهتر از زندگی زنداییت داشته باشه..خب با ش ...

کاش زندگی من هزارتا خوبی نداشت اما توش پول بود اینقد حسرت به دل نمیموندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز صبح فهمیدم زم داییم ۱۲میلیون داده برا عمل دماغ تازه رفته تهران عمل کرده  اونوقت من میگم ...

عزیزم وقتی پول برات مهمه باید قبل ازدواج اینو درنظر میگرفتی.حالا گیرم اشتباه کردی و گفتی خانوادش پولدارن و بله دادی دیگه چرا بچه دار شدی؟؟به خاطر بچت هم شده تلاشتو بکن برای درست شدن زندگیت.اگه شغلش درامد پایینی داره شغلشو عوض کنه.یا از خانواده ها کمک بگیرین.برای نیاز های اولیه مثل خوراک و پوشاک برخورد جدی کن باهاش وظیفشه نیازهاتون و تامین کنه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
کاش زندگی من هزارتا خوبی نداشت اما توش پول بود اینقد حسرت به دل نمیموندم 

با عقل فک کن نه با احساساتی که جلوی فک کردن و میگیره....صب کن فقر هم یکی از امتخان های الهیه ...اگه قسمتت فقرباشه ربطی به شوهرت نداره دعا کن درس میشه اگرم نشد صبرکن

2731