2737
2739
عنوان

40 تا دعای معراج به نیابت از شهید ابراهیم هادی هدیه به حضرت فاطمه

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 77 پست

20 تا دیگه مونده عزیزان❤❤❤

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعاش کمه زیاده ؟اخه من دیسک گردن دارم ببینم میتونم.تا ب حال ب این شهید متوسل نشدم.ج بده اگه کمه بخونم

پدرم کاش میشد ز از این دایره پرواز کنم مثل ان شبنم یخ بسته روی گل های سپید در تو تبخیر شوم.پدر نازنیم روحت شاد.همیشه تو قلبمی.خیلی زود از پیشم رفتی خیلی زود یتیمم کردی.مادرمو تنها گذاشتی .حیف بزرگ شدن دخترتو ندیدی،درس خوندنشو ندیدی،عروسی شو ندیدی،مادر شدنمو ندیدی.همش برام حسرت شد تا قیامت،هیچ چیز و هیچ کس برام تو نمیشه.من همون دختر کوچولوتم بابا.التماس دعا برا منم دعا کن.دیدار تا قیامت   باباجونم دعا کن خدا ی پسر ک همه اخلاقاش عین خودت باشه بهم بده.و اسم خودتو روش بزارم.                                                            ۴ اردیبهشت فهمیدم عشقم ک تو دلمه دختر.خدایا شکرت بابت سالم بودنش.ب حق علی عاقبت ب خیر شه
2731
دعاش کمه زیاده ؟اخه من دیسک گردن دارم ببینم میتونم.تا ب حال ب این شهید متوسل نشدم.ج بده اگه کمه بخون ...

اره عزیزم کمه خیلیم روان وقشنگه

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
دعاش کمه زیاده ؟اخه من دیسک گردن دارم ببینم میتونم.تا ب حال ب این شهید متوسل نشدم.ج بده اگه کمه بخون ...

اره عزیزم کمه خیلیم روان وقشنگه❤

منم یه دونه میخونم برا خوب شدن همیشگی لکنت پسرم 

انشالله حاجت روا بشی عزیزم التماس دعا

2738
منم یدونه میخونم واسه عاقل و شدن و عاقبت بخیریه بچهام دعا کنید

انشالله حاجت روابشی

اره عزیزم کمه خیلیم روان وقشنگه❤

پس منم ۱دونه میخونم ایشاله بخت خوب برات گیر بیاد.برای خواهر منم دعا کنید.ب خاطر بختش ازش خیلی کوچیکترم وسر زندگیمم روم نمیشه بچه بیارم.

ترخدا همتون یادش کنید

پدرم کاش میشد ز از این دایره پرواز کنم مثل ان شبنم یخ بسته روی گل های سپید در تو تبخیر شوم.پدر نازنیم روحت شاد.همیشه تو قلبمی.خیلی زود از پیشم رفتی خیلی زود یتیمم کردی.مادرمو تنها گذاشتی .حیف بزرگ شدن دخترتو ندیدی،درس خوندنشو ندیدی،عروسی شو ندیدی،مادر شدنمو ندیدی.همش برام حسرت شد تا قیامت،هیچ چیز و هیچ کس برام تو نمیشه.من همون دختر کوچولوتم بابا.التماس دعا برا منم دعا کن.دیدار تا قیامت   باباجونم دعا کن خدا ی پسر ک همه اخلاقاش عین خودت باشه بهم بده.و اسم خودتو روش بزارم.                                                            ۴ اردیبهشت فهمیدم عشقم ک تو دلمه دختر.خدایا شکرت بابت سالم بودنش.ب حق علی عاقبت ب خیر شه
من  1 دونم میخونم به نیت  ازدواج عالی برای دوستم   @آناعشق    

سپاسگذارم 🌹 🌹 🌹 خیلی لطف کردی گلم 🌹 انشاالله حاجتتون روا بشه 🌺 الهی آمین 🤲 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
پس منم ۱دونه میخونم ایشاله بخت خوب برات گیر بیاد.برای خواهر منم دعا کنید.ب خاطر بختش ازش خیلی کوچیکت ...

عزیزم انشالله خوشبخت بشهه😍😍😍

17 تا مونده عزیزای دل التماس دعاا

سلام عزیزم من یه دونه میخونم تورو خدا برا منم دعا کنین یه. دختر دوساله دارم ..... یکشنبه جواب نمونه برداریم میاد خیلی نگرانم جان بچه هاتون برام دعا کنین

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
سلام عزیزم من یه دونه میخونم تورو خدا برا منم دعا کنین یه. دختر دوساله دارم ..... یکشنبه جواب نمونه ...

انشالله به ابروی حضرت زهرا مشکلت حل بشه اصلا نگران نباش دعا کن وتوکل کن به خدا❤❤❤