2733
2734
عنوان

شوهر دایم بهم سرکوفت میزنه چاقی کمک کنید چه طور لاغر کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2184 بازدید | 93 پست
اسی منم شدیدا رو حرف شوهرم حساسم یه بار میگه چاق دوس دارم چاق میشم مسخره میکنه میگه ایمات چرا دراومد ...

من فقط همش سر گیجه دارم با سردرد جدیدا سردد های میگرنی میاد سراغم تا یکم گرسنه میمونم

خدایا به حق خودت نی نی منم سالم سالم باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من فقط همش سر گیجه دارم با سردرد جدیدا سردد های میگرنی میاد سراغم تا یکم گرسنه میمونم

اره منم اسید معدم زیاده  نخورم از معده درد میمیرم یا به شدت عصبی میشم به همه پرخاش میکنم 

یعنی کار به جایی رسونده که حتی جا خوابمون هم ۲ ساله جدا کردیم

😳😳😳😳والامن قدم ۱۵۵وزنمم ۸۰کیلوهه.شش ماهمه شوهرم بیچاره اصلابه روم که نمیاره هیچ تازه میگه بخاطرخودت وبچه نمیخاداصلارعایت کنی ولی من خودم بعدزایمان جبران میکنم وزودلاغرمیشما.زایمان اولمم ۸۳کیلوشدم درعرض یک سال رس

وندم خودموبه ۶۳ کیلو

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏
خودشونم نمیدونن چی میخوان

واقعا منم الان همش توهم چاقی دارم 

من لاغر میشم قول میدم خسته شدم از چاقی دیگه تصمیمم رو گرفتم خوشحال میشم توی تاپیک های کاهش وزن و خانداری تگم کنید من یه آشپز نمونه ام یه خانوم خونه دار که هروز به شوق کارهاش از خواب بلند میشه دعا کنید مامان بشم
خیلی خوبی که خواهر شوهرت بنده خدا داره تموم میشه قد ۱۸۰ وزن ۴۰😶 ۴۰ کیلو کمبود داره حداقل

همشون اینجورین جالبه عین خرس میخورن هیچ کاریم نمیکنن یعنی حتی خرید خونشم انجام نمیده

شوهر خودم صبحانه ۵ تا تخم مرغ میخوره ساعت ده عسل سرشیر میخوره یک ناهار میخوره ۴ هرچی از ناهار بمونه رو میخوره ......

خودشونم نمیدونن چی میخوان

بیخود اعصاب خودتو بهم نریز فکرشم نکن..ایندفعه شوهرت بهت گفت لبخند بزن بگو مهم اینه خودم هیکل خودمو دوس دارم..الکی بگو خیلیا بهم گفتند هیکلت قشنگه تو سلیقه نداری..والا چندبار با لبخند از خودت تعریف کنی شوهرت کم میاره و باور میکنه تو مشکلی نداری..خودتو بالا ببر

😳😳😳😳والامن قدم ۱۵۵وزنمم ۸۰کیلوهه.شش ماهمه شوهرم بیچاره اصلابه روم که نمیاره هیچ تازه میگه بخاطرخ ...

نمیدونم چیکار کنم انقدر گفته دارم میمیرم از غم

همشون اینجورین جالبه عین خرس میخورن هیچ کاریم نمیکنن یعنی حتی خرید خونشم انجام نمیده شوهر خودم صبحا ...

ماشاالله خوب حق داری که هر وعده یه لقمه ام کنارش بخوری چون استعداد چاقی داری وزن میگیری دیگه 

ولی اونا ندارن استعدادشو مثل من

2706