2737
2739
عنوان

بجای مایع لباس مایع سفید کننده ریختم تو ماشین🤦‍♀️😑😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه منم زیر سینکه من چون وایتکس زیاد استفاده میکنم ریختم تو این طرفه ک درش راحت باز و بسته شه😐🤦‍ ...

اخ اخ الان عمق فاجعه رو درک کردم. 

ببین خشکشویی ها لباسای مشکی رو مجدد رنگ میکنن ببرید ببینید میتونن کاری کنن

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740
اگه خدای نکرده اینجوری شد بگو فدا سرم مهم خودمم لباس چه ارزشی داره در مقابل عشقت 

فکر کن تا حالا گند و نزده باشم.😐😂 اما تک تک با فاصله بوده نه یهو چندتا باهم🤣

لباس سفیدش رو صورتی کردم

عموم لباسای تم روشنش رو هم یه درجه سورمه ای😅😅😅

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
اخ اخ الان عمق فاجعه رو درک کردم.  ببین خشکشویی ها لباسای مشکی رو مجدد رنگ میکنن ببرید ببینید ...

فقط یکی دو تیکه ش مشکی بوده

بقیه رنگی بودن🤦‍♀️

رنگ کنم بد میشن.هی مدام رنگ میدن

ا۱ن شوکه شدم لباس شوهرم مشکیاش و تیره هاش ،نارنجی شدن🤦‍♀️😂🤣🤣🤣🤣واای چی بهش بگم 😂😂😂😂

خیلی تاپیکات باحاله نگار   

بهش بگو دیدم چند وقته این لباسا رو پوشیدی تکراری شدن

گفتم یه تنوعی به رنگش بدم ،همه رو هم رنگ شاد کردم دلت شاد بشه  

خودت ی دعوایی را بنداز جمـ کن برو ۲..۳رچز جلو چشمش نباش تااز تو شوک دربیاد😄گوشیتم خاموش کن

شوهرم نیستش.

شهرستانه

دیشب اومد باز امشب رفت تا سه روز دیگه😂

من بهش گفتم لباساتو بزار بشورم چیز دیگه بپوش

الان بیاد ببینه شوک میشه طفلی😂😂😂😂😂😂

چی بهش بگم خب😂😂😂🤦‍♀️

سفید نشدن ک🤦‍♀️😂 نارنجی و قرمز و بنفش شدن اونم نه یکدست ک😂🤦‍♀️

غصه نخور آرامشتو حفظ کن ،کاریه که شده،امیدوارم صدبرابر بهتر از این لباسها رو بخرید و اینقدر تو این چند روز ثروت به سمت زندگیتون سرازیر شه که این لباسها به چشمتونم نیاد دوست قشنگم 

2706